Jump to content

Atermicke celne sklo na 206

Saaw
 Share

Recommended Posts

Ahojte,

vedeli by ste mi povedat cca ceny ako sa pohybuju na predne skla na 206tku (06/2006)? Moje mam totiz uz celkom doskrabane od stieracou.. Nie je to nic strasne ale v pripade ze by bola cena za vymenu prijatelna tak by som pouvazoval nad tym. Hlavne ma zaujalo polarizovane celne sklo. Kolko by asi tak vyslo nove a kolko nejake \"jazdene\". A samozrejme aj kolko vychadza v priemere cena prace a tiez kvalita odvedenej roboty (aby nezatekalo). Ci to treba nechat robit priamo v peugeote alebo mi to spravia kvalitne aj v nejakom autoskle.. Hlavne ma teda zaujimaju vase skusenosti s polarizovanym prednym sklom. Tiez cena a dostupnost takychto skiel ako original a ako bazarovky resp od vyrobcov tretich stran. Dikes moc.

[Edited on 13/3/13 22:04 by Saaw]

polarizovane sklo neexistuje, mas nejspis na mysli reflexni, tzv. atermicke, ktere dokaze odrazit cast infracervenych paprsku a brani tak zahrivani interieru

Nech si udelat v ramci povinneho ruceni pripojisteni celniho skla a po urcite dobe si ho nech vymenit, nemusis pak nic resit

momentalne som bez havarijnej lebo moja povodna bola dost nevyhodna a nepokryvala skody na celkom skle a bla bla bla.. cize som ju zrusil..

edit: cize sa to da riesit aj cez PZP?

edit2: neviem teda ci polarizovane alebo ake. ale viem ze to mavaju niektore 206tky a CCcka, to sklo ma zpredu taky ruzovy nadych.. pokial viem tak ide prave o polarizaciu, aby na nom nevznikali odlesky od vrchnej casti palubky atd.. pokial sa teda mylim tak ma opravte. dik

[Edited on 13/3/13 21:50 by Saaw]

[Edited on 13/3/13 21:51 by Saaw]

Nemam lebo ako hovorim v havarijke som to nemal a neviem ci sa da pripoistenie predneho skla riesit aj cez PZP. ak ano tak akym stylom? necham si pripoistit a nasledne ak mi nahodou niekto po mesiaci rozflakne kamenom celne sklo tak by to malo prejst ok?

[Edited on 13/3/13 21:56 by Saaw]

no nevim, jak je to na SK, ale tady mit na vymenu celniho skla havarijni nemusis, staci pripojisteni k povinnemu ruceni

jak jsem psal, nejde o polarizaci, jde o tzv. atermicke sklo, odrazi infracervenou slozku slunecniho zareni a nepousti teplo dovnitr do auta

v peugeotu ma cislo 8116 GN a stoji asi 9100Kc tak to muzes priblizne prepocitat na eura