Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Letné pneu.. ale aké?


maymo

Recommended Posts

Continentál premium contact 2 sú OK dobre držia stopu aj pri vjazde zo sucha na mokro a naopak. Jazdil som ich 3 roky na TEPEE

mám je a nic moc hned se opotřebují....

No mne je jedno ako sa rýchlo opotrebujú a opravujem sa mal som ich 1 1/2 roka potom prišli fuldy tiež dobré.

A je mi to jedno,preto lebo sa nechcem zabiť, mal som ich a boli super o iných už neuvažujem.

Dnes sa gumy nerobia ne 4-6 rokov, ale na hlučnosť,spotrebu,držanie stopy a to sa obmedzuje zmes, pridáva sa viac siliky, preto tie gumy vydržia cca 30-50 tisic KM.

Na jednom aute som mal aj mischeliny energy... a ABS sa stále zapínalo. Tie fuldy progresio boli celkom dobre aj stopa aj hlučnosť a tiež sa opotrebúvaju.

Ale ako aj výber auta je učel,páči sa, tak aj guma by sa mala tak vyberať, jazdím mesto a raz za rok dialnica nemusia byť 130 E gumy. Stačia aj za 80 E.

Ja jazdím prevažne Dialnice a dlhé trasy tak že za tie gumy si priplatím.

a kdo se tu baví kolik let guma vydrží?

pirelky P7

[upravil dne 15.3.2013 17:40 od John_Ice]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

rozhodujem sa medzi týmito, cenovo zrovnateľnými gumami..

FALKEN ZIEX ZE 914 205 / 60 R16 92 H - 72 EUR/ks

BARUM BRAVURIS 2 205/60R16 92 H - 68 EUR/ks

KUMHO KW 27 XL 205/60R16 96 H - 73 EUR/ks

(ceny sú vrátane dopravy)

Väčšina z vás sa v porovnaní s čínskou gumou priklonila skôr k Barumu.. Máte niekto skúsenosti s KUMHO alebo FALKEN?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

předchozí pneu fulda carat exelero 215/55 r17 ...jízdní vlastnosti velmi dobré, ale jak se sjely na polovinu tak začaly hučet jak prase....

teď mi přijdou nexen nfera su1 235/45 r18 ... jízdní vlastnosti by měly být taky dobré,jen více ubývají,tak jsem na to zvědav...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...