Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Letné pneu.. ale aké?


maymo

Recommended Posts

Barum 61,98e, Goodride 50,58e čiže 11,40e :myslim

a proc jezdim 16\" ?

protoze nekradu a machrovat nepotrebuju:)

U mňa sa jednalo o 17\" (keď som ho kupoval boli tam 17\" disky) a rozdiel v cene bol v tej dobe viac ako 50€ za jednu gumu a kedže nekradnem tak som zobral lacnejšie ;).

Barum a Matador bol niečo málo nad 100€ ks a ja som GoodRide kupoval za 56€ ks (nejlevnejsipneu.cz). ;)

[upravil dne 14/3/13 17:22 od Judes]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jen tak pro zajimavost

Pneumatiky Aurora jsou vyrobeny koncernem Hankook **

Pneumatiky BF Goodrich jsou vyrobeny koncernem Michelin **

Pneumatiky Barum jsou vyrobeny koncernem Continental **

................

Odkud tohle prosím máš? Zemi kde se pneu vyrábí jde taky nějak zjistit?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Continentál premium contact 2 sú OK dobre držia stopu aj pri vjazde zo sucha na mokro a naopak. Jazdil som ich 3 roky na TEPEE

mám je a nic moc hned se opotřebují....

No mne je jedno ako sa rýchlo opotrebujú a opravujem sa mal som ich 1 1/2 roka potom prišli fuldy tiež dobré.

A je mi to jedno,preto lebo sa nechcem zabiť, mal som ich a boli super o iných už neuvažujem.

Dnes sa gumy nerobia ne 4-6 rokov, ale na hlučnosť,spotrebu,držanie stopy a to sa obmedzuje zmes, pridáva sa viac siliky, preto tie gumy vydržia cca 30-50 tisic KM.

Na jednom aute som mal aj mischeliny energy... a ABS sa stále zapínalo. Tie fuldy progresio boli celkom dobre aj stopa aj hlučnosť a tiež sa opotrebúvaju.

Ale ako aj výber auta je učel,páči sa, tak aj guma by sa mala tak vyberať, jazdím mesto a raz za rok dialnica nemusia byť 130 E gumy. Stačia aj za 80 E.

Ja jazdím prevažne Dialnice a dlhé trasy tak že za tie gumy si priplatím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jen tak pro zajimavost

Pneumatiky Aurora jsou vyrobeny koncernem Hankook **

Pneumatiky BF Goodrich jsou vyrobeny koncernem Michelin **

Pneumatiky Barum jsou vyrobeny koncernem Continental **

................

Odkud tohle prosím máš? Zemi kde se pneu vyrábí jde taky nějak zjistit?

už ani nevim kde jsem to vzal. mam to už nekolik let. bylo to na nejakych strankach s pneu ale nevim už kde :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pri mojom najazde cca 60 000km za rok: Mal som Micheliny a po 35 000 zacali neskutocne hucat. Na bravurisoch mam 40 000 a su v pohode nehucia (vzor maju cca 5 mm) a sedia ,len spotreba je vyssia cca o 0,3-0,4l na 100km(aspon mam ten pocit podla pc).Zaver nech si spravi kazdy sam.

Jednu sezonu som mal aj cinu (myslim Vredestein alebo tak nejak) , -super - lacne ,ale tazke gumy (zle sa vyvazuju - casto) ,na suchu dobre na vode nebezpecne. Pri jazde len po meste v pohode , ale pri velkom najazde km .... ?

[upravil dne 14.3.2013 22:30 od janou]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kámoš vychvaluje Michelin Energy Saver. Docela o nich uvažuju (195/65/15). Nic moc zkušenosti mám s Pirelli P6, drží skvěle, ale rychle se sjely.

No a toto léto nejspíš zkusím (když se nerozhodnu pro Michelin) Barum Bravuris 2.

[upravil dne 15/3/13 16:05 od Džůny]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...