Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

vyřazení imobilizerů???


Nicek

Recommended Posts

Zdravim chtěl bych se zeptat zda de nějak obejít imobilizer. Brouzdal sem po webu a našel jsem pouze , že de kódovací klávecnice dočasně vypnout. Tak by mě zajímalo jestli je IMO v klávesnici nebo jednotce. Koupil jsem totiž motor komplet s elektrikou, ale nemám kod a ani klávesnici. Jednou mi známí povídal, že u 406 to de normálně drátama propoji a imo nefunguje... Díky za odpovědi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je tu toho mraky, stačí hledat. Ale obecně: vypnout lze imobilizer pouhým odpojením klavesnice při odblokovaném imobilizeru. Imo je v ŘJ a u dieselu v čerpadle. Pokud nemáš k motoru kod tak to u dieselu jde vyřadit odsekáním krytu čerpadla, u benzinu vyměnou řj nebo zjištěním kodu někým kdo to dělá, ale to něco stojí.

http://www.google.cz/cse?cx=014613807436987522652:zzdwczwb-lc&q=imobilizer%20peugeot%20406&oq=%20imobilizer&gs_l=partner.1.0.0l10.50647.50647.0.53059.1.1.0.0.0.0.139.139.0j1.1.0.gsnos%2Cn%3D13..0.0.2j4j2..1ac.1.QNKWfUH3xDE#gsc.tab=0&gsc.q=imobilizer%20peugeot%20406&gsc.page=1

[upravil dne 13/3/13 13:28 od Radek Hurvajz]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...