Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

-307 michal85-


michal85

Recommended Posts

Ahoj zdravím vsechny

jsem tady novej a predstavuji vam meho Peugeota 307 HDI 2.0 rok 2003

Auto jsem koupil koncem srpna 2012 a mel najeto cca 167 000km a v soucasne dobe uz tam mam 177 000km najeto.rozvody delane na 166 000km.Je to dovezene z Nemecka kde to bylo jezdeny jednou pani,a v cechach to vidi prvni zimu takze mohu rici ze je fakt v perfektnim stavu,zadna rez ,spodek vse v poradku!Na podzim jsem nechal delat strikani podvozku.

pred mesicem se delala vymena vsech filtru + olej,pred tydnem se delala volnobezka na alternatoru + kladky a do mesice je planovana kompletni nova spojka!tak snad pak bude vse ok :-)

Jinak do budoucna planuji folie a naky hezky kola.prozatim mam plechace 205/55 r16 s oriho poklicemi peugeot

post-46678-14109629911001_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Všem dekuji za hezký privitání :)

budu rad ze kazdou radu skrz auto,jsem zacatecnik skrz peugeoty :-D pred tim jsem vlastnil 4 roky felicii 1.3 to je jinej šálek kávy :D

vendelinek :-výfuk je natrený nejakou barvou,proti korozi,ted nevim nazev,musel bych se zeptat kamarada.ale vzhled to tomu doda peknej.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...
  • O 1 rok později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...