Jump to content

parkovaci kamera 307 sw

blekotak
 Share

Recommended Posts

• 4 weeks later...
  • 3 weeks later...
no hlavne ak je to naozaj kamera na výstup v NTSC norme ako je to v popise prvého linku tak to nepôjde skoro na žiadne rádio s obrazovkou pre európu, treba hľadať verziu s PAL normou

No u toho odkazu co jsem dal já je volitelně PAL nebo NTSC alespoň podle popisu a myslím že jsou to totožné kamery.

SPECIFIKACE:

• CMOS čip

• Širokoúhlý, vodotěsné

• PAL / NTSC systém (volitelně)

• Technologie Pixel: 628 (H) x 582 (V) / (D) 510 x (V) 492

• Úhel pohledu: 170 stupňů

• Horizontální rozlišení : 380 TV řádků

• Video výstup: 1,0 Vp-p, 75 ohm

• Mini osvětlení: 0,1 Lux

• SNR:> 48dB

• AGC a BLC: Auto

• Pracovní tempreture: -20 ° C - + 70 ° C, RH95% Max

• IP66

• Napájení: DC 12V

velmi podobnu kamerku mi pred niekolkymi dnami prisla z rise vychodu ale zatial som ju nestihol namontovat. davam fotku z testu na stole :)

pre zaujimavost prudova spotreba kamery:

osvetlenie SPZ 13.5V 24.5mA

kamera 13.5V 61mA svetlo, 55mA tma

osvetlenie SPZ sa pri izbovej teplote za cca 3h vobec neprehrievalo

ako je to z odblokovanim rt3? treba to robit hned alebo je to schopne zobrazovat video aspon pri nizkej rychlosti/spiatocke ked si to manualne prepnem na video vstup?

post-37139-14109630916735_thumb.jpg

• 1 year later...

nieco urcite najdes, ale v podstate potrebujes iba dotiahnut video kabel cez cele auto dopredu ku kastliku, tam napojit na video cinch, a zo spiatockoveho svetla (alebo parkovaciek, kedze mame povinne svietenie) natiahnut napajanie kamery. Trochu vyzva je pretiahnut kable cez prechodku v kufrovych dverach, inak neni vacsi problem. Ak sa vyznas v elektronike mozem ti poslat schemu napajacej krabicky, s predlzenym napajanim kamerky pri napajani zo spiatocky, ale pojde ti to aj ak to zapojis rovno zo ziarovky (ci uz spiatockovej, alebo parkovackovej - bude kamera napajana stale)

nazdar, schemu ti pohladam a poslem, ale ten moj zazrak sluzi na spinanie napajania kamery, nie prepinanie radia, resp. chcel som tam dat aj to s prerabkou RT3 na 'tlacitko' (toto najdes na fore tiez) bohuzial sa mi v tomto mode dost zhorsila kvalita obrazu, vid. tento prispevok

http://www.peugeot-club.com/topic/70989-navod-na-odblokovani-videa-za-jizdy-u-rt3/page-5

takze zatial stale fungujem v rezime manualneho prepinania videovstupu cez menu :( Jedine co som zistil je, ze displej po tej HW uprave zobrazuje video pri preruseni CLK signalu ( takze tienenim.... to byt nemoze) Po zapojeni CLK zobrazuje 'bezne veci na displeji'