Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

206 GTI by VENOMCZ- PRODÁNO


venomcz

Recommended Posts

Tak se taktéž přidám.

Auto jsem přivezl začátkem února 2013 kousek od Prahy . Pažout přežil převoz přes největší parkoviště v Evropě(D1) a rally letní gumy u Hranic až po Zubří taktéž bez újmy.

Co mě čeká ? Rozvody , trochu poléčit podvozek, co se týká vnější úpravy tak čirou optiku dopředu , nejlépe xenony pokud se zadaří ,nějáká světýlka a hudbu . Časem trochu toho výkonu přidat. To je zatím ale ve hvězdách.

Přikládám pár fotek ( ještě převážně se starou SPZ )

12396421.jpg

12396423.jpg

12396426.jpg

12396429.jpg

12396431.jpg

12396433.jpg

12396434.jpg

12396437.jpg

[Edited on 16/7/13 05:57 by venomcz]

[upravil dne 2/4/14 19:18 od MilanF1]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

s těma dvěma křídlama jsem to koupil . Sám bych tam dvě nedával. Teď už je ale pozdě.Sundat ho , tak mi pod ním zůstane lepidlo , nepůjde li to i s barvou. Udělal bych víc škody jak užitku . Zvykl jsem si , není to zas až tak špatné :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

všechno je to věc vkusu majitele, ale jak píše Anderww taky bych toho sundal více, začátkem jsou ty křídla a pak ten pod spojler v předu i vzadu

jinak je to pěkné auto a pěkné kola někde jsou ho viděl v inzerci

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vcelku pekna 206 len by som nieco ubral stoho... Hlavne tie zadne poličky a nejako upravil alebo odstranil ten predny podnaraznik ci ako to nazvat:)

Kolesa mas moc pekne ! :o

Ale inac ked sa dlhsie nato auto pozeram mi tam nevadia ani tie poličky :o

A co sa mi najviac nepaci je ta modra sietka v narazniku :grr

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No auto je to pěkné, když se to trošku dodělá a oddělá :) Sundal bych tu spodní poličku, je hranatá a k celkové kulatosti auta se nehodí. Nechal bych jen tu horní kulatou. Další věc je ten šíleně modrej tahokov v nárazníku. Ten bych dal na černo, vypadalo by to o mnoho lépe :) Možná bych sundal i ten zběsilý sekač noh :D Nějaké decentnější zadní světla a bude to dobré :) Jinak ouragany ji sluší :) asi jako každé 206ce :) Ty druhé jsou opravdu kosei? nebo jen nálepka? Jsou pěkné, ale opticky mi přijdou strašně malé :myslim Možná to bude tou dírou mezi lemem blatníku a gumou..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Fůůů... to spodní křídlo dolů, nebo ti ho na nějakém srazu utrhnu tažným lanem :P:D

Sekáč nohou taky dolů.. a zrcátka do černé či barvy karoserie.

Tahokov na černo.

Ta kapota se dá přežít

btw.. co je to na tom zadním nárazníku dole za lízo? :myslim

Zadni světla se mi líbí :super

Toť asi vše :D Ještě ukaž intoš

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kola jsou to opravdu kosei racing , jsou to 16tky stejně jak ty co mám na zimu . Opticky malé ale strašně lehučké.

Interiér nafotím jen co vysaju :D

nárazníky jsou Cadamuro a to zadní lízo ti teď neřeknu

[upravil dne 13/3/13 05:50 od venomcz]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No vitaj :) Okrem 2 barovych policiek na tresku a pivo :D je to v poho, hlavne ten funkcny nasavac do kapoty sa mi paci. A urcite z toho nerob seriovku, auto si upravuj podla toho, co sa paci tebe, nie podla inych. Z podnarazniku by som dal dolu tie drziaky ale mozno to je teraz in :D

[upravil dne 19.3.2013 12:51 od Bloodeye]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...