Jump to content

Tropical Island


Recommended Posts

  • 1 month later...

my tam byli koncem března v neděli o německé jarňáky s 3 letým prckem. Příjezd kolem osmé ráno a zabrání lehátek proběhlo bez problému. půjčili jsme si i ty podložky na to za cca 3 eura + 10 eur kauce. Po desáte se to začalo slušně zaplňovat, ale na naše lehátka nikdo nelezl. My tam potkali mraky Polaku. Odjíždeli jsme v osm večer směr CR po vytání asi hodinové fronty.

Jelikož manželka mela ten den narozeniny, tak neplatila vstupné

platil jsem pouze já 34 eur

Nevezli jsme si sebou, krom piti a nějakého ovoce vůbec nic, za cely den 2 dospělí a prcek jsem po odchodu platil cca 120 eur (snídaně - 2x koláč, 2x káva, 1xčaj - oběd nějaké menu v jejich restauraci, za cca 15eur/os + 5 za malýho - bylo to stylem jez co sníš - dělali nám nějakou čínu a k tomu jsme si dali neskutečný množství ovoce (prcek miluje vodní meloun :D), veceře 2x řízek, 1x půlka kuřete - piti neomeze v ceně) všichni jsme byli na tobogánech, 5eur/os/den a v dětském světe - zdarma. Jediné co jsme vynechali byly lázně a sauna. Suma sumárum nás celý výlet stál 150 eur + 50 litrů nafty (je to 300km od nás) . Až na neskutečné množství lidí nemůžu nic vytknout, opravdu jsme si ten den užili a určitě pojedeme znova asi i přes noc, chtějí za to asi 10eur/os a spát se může na pláži, což k hlučnosti Němců nechceme absolvovat a půjdeme do nějakého pokoje, kterých tam je plno a některé i na docela zajímavých místech.

Sebou určitě doporučuji sluneční brýle, pantofle (vytápěná podlaha místy pěkně pálila) župan nebo velkou osušku protože v mokrých plavkách nám občas byla zima (uvnitr je teplota mezi 25-30, ale občas jim tam profukuje zvenku a my chytli teploty hodně pod -10) a alespoň jednu lahev vody (východnáři tam mají maxi chladící bedny narvaný žrádlem, a nikomu to nevadí, na tom se asi dá dost ušetřit)

:potlesk:potlesk:potlesk

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...