Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

hlášení sjetých destiček


Guest zelda93

Recommended Posts

malinkej dotaz. na autě mam sjetý destičky s kontaktama pro hlášený sjetých brzd... koukam na kelly, kolik toho najezdim mi budou stačit starline, ale problém je, že nemaj ohlašování sjetých destiček. na autě by to vadit nemělo že?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ne, nevadi, jen v tech konektorech nech od tech starych desticek zasunute ty bananky a drat ustrihni hned u nich, nedostane se tam tak voda, kdybys je chtel jeste nekdy pouzit. Nekdy se taky ty kontakty daji premontovat ze starych desticek na nove, ale to zalezi na provedeni a jejich stavu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Starline je lisovaná rašelina, je tam spousta kvalitních značek jen o malinko dražších. Kontakt zapojovat nemusíš, ale nech v konektrou aspoň zastrčený uštípnutý zbytek konektoru ať to tam nehnije.
momentálně budu měnit destičky v kombinaci sjeté a finanční nouze :-D proto koukam jen na cenu a říkám si jestli dočasně nekoupim na automedik destičky za 300 :-D
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

starline sem narval na 406 2.0 16V čekal sem, že je budu brzo měnit a docela vydržely... dřív sem auto prodal než se začaly znatelně sjíždět. když sem dělal repas přední nápravy, koukal sem, že vepředu byly taky starline a brzdiloto dobře... líp jak tadle 106. koukam , že asi koupim brzdy ze značky e icer a uvidim co to udělá. ty maj aspoň ty kontakty

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

sem studen, mam to na popojíždění do školy a zpátky.momentálně mi de o to, abych byl pojízdnej, protože včera mi to začalo hlásit. snažim se to zařídit co nejlevněji, protože sem momentálně bez financí. když vydrží i kdyby jenom 14 dní tak budu spokojenej :-D to už tam potom klidně narvu něco lepšího

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nevim, ale já se starline neměl nikdy problém... nebo spíš mi auto nevydželo nikdy tak dlouho aby sem s tim stihl mít problém :-D většinou sem ho po půl roce prodával

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ještě dotaz, jako mam životnost, když mi kontrolka občas blikne??? včera svítila asi 2 km když sem brzdil dneskaa ani ťuk za nějakých 100Km... abych věděl kolik na to mam času jestli mam pospíchat nebo pospíchat hodně

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taktéž jsem student a pokud jde o brzdy, tak bych nic \"neznačkového\" nedal :) Když jsem auto koupil, tak tam byly sjety ATE desky i kotouče. Brzdilo to celkem fajn a pak jsem koupil Ferodo koutouče i desky a taky paráda :) Starline bych si koupil možná koberečky nebo voňavky :D Stěrače taky ne po tom, co jsem o nich slyšel za zvěrstva :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...