Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Palubny pocitac-teplota


Libor3

Recommended Posts

to uvidis, muzes zkusit sundat zrcatko, cidlo doma vyndat, prohlidnout a vetsinou byva popraskany plast ve kterem je cidlo zalito, zateka tam pak kolem dratu voda a zkratuje ho, tak to opatrne vydloubat a zalit znovu nejakym epoxidem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to jsem se právě snažil, ale nedařilo se mi sehnat nějakej, kterej by v interiéru nevypadal jako pěst na oko.

Přece jen ten originální displej bude vypadat líp.

A ještě jeden dotaz bych měl. Když už ho budu schánět, mám hledat pod \"displej palubního počítače\" nebo to má vlastní název třeba jako \"displej typu C\"?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no o displeji A,B,C muzeme mluvit u noveho modelu, tedy od r.v. 4/99, pokud se bavime o starem modelu, tak pak jsou jen dva typy displeje, a to bud pouze pro teplomer (ma male okenko a myslim, ze se bude dat bez vetsich problemu sehnat) a nebo multifunkcni displej, ktery umi i udaje radia, palubniho PC a teplotu a ten ma vetsi okenko - viz fotka v prvnim prispevku a ten se shani hur ( zvlast evropska verze s udaji palubniho PC v metrickych jednotkach)

[upravil dne 12/3/13 15:37 od Ferry]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest servisman

omlouvám se C je jen new model jak uvádí Ferry ale A B je old model i new model ,jen model se nemohou míchat,mají jiný konektor

jinak displej A na teplotu má jen jednu žárovku B má dvě žárovky

dával se jen do 406 to jen přehodíš místo malýho kastlíčku

[upravil dne 13/3/13 13:49 od servisman]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Ferry dakujem.

Takže to bolo to čidlo.Rozobral som ho naletoval som termistor 2K2+rezistor 22k+rezistor 820 podla schémy na fore.Staré čidlo som Vyškrabal a vyčistil a vložil som tam naletované čidlo.Ked som ho vyskušal tak ukazovalo s malou odchylkou +1°C.Takže je to ok.Lepšie dať 1,08eur,ako v Peugeote 33eur.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Osobně. Je tady hrozně moc odkazů na palubní PC a už se nějak ztrácim.

Ce se týče funkcí palubáku.

Mám 406ku z roku 2000 a mám ten vetší display.

Snad jsem pochopil dobře, že když ten display vymontuju tak na jeho těle najdu jakýsi spínač a ten mám více poloh na počet funkcí?

A ohledně ovládání pak musim mít buď páčku pod volantem s ovládáním PC (což nemám:D ) nebo (jak jsem tady na foru zjistil) se dá přepínač vyrobit.

Chápu to všechno dobře nebo už jsem z toho jelito?:mad::D:aut

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ne, u noveho modelu 406 tomu tak neni, tam jsou tri typy displeju, oznacene A, B a C, udaje PPC umi zobrazovat typ B a C, odkaz na vlakno o PPC a jeho dodelani jsem ti daval uz vcera zde , procti alespon prispevky za posledni tyden, psal jsem tam ted zrovna 2x, kde presne a co hledat, je tam zpracovany navod na dodelani a vsechna potrebna schemata

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

OK. To jsem tak nějak pročetl a snažil vstřebat:D

Ale zeptám se asi uplně blbě - jak poznám co mám za typ toho palubáku? Jestli Ačko nebo B popř. Cčko?

A pokud mám ten první typ. Chápu dobře, že se pouze dodělá zapojení nebo je to dané přímo typem grafiky na displayi?

[upravil dne 28/3/13 21:55 od Ferry]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A-ckovy displej je pouze jednoradkovy, ukazuje pouze vlevo datum a vpravo cas nebo vypisuje hlasky na jeden radek. B-ckovy displej je vetsi, ukauzuje napriklad symbol otevrenych dveri a ma vice radku. Displej C je pak podobny velikosti displeji B, ale ukazuje jeste vice udaju (mimo jine umi taky udaje z navigacniho systemu) ale ty se davaly velmi malo a pouze do vyssich vybav

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...