Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Svářečka - Pomoc při výběru


FiFa_cze

Recommended Posts

Taky si budu chtít nakou svarecku koupit, nejvíc by se mi líbilo co2, ale to je drahý a je tak na použití v dílně. Mělo by to být třeba na svareni vrat, schodů... občas něco na autě, plechy nee, možná tak vyfuk. Ty invertory se mi docela líbí, v minulym zamestnáni jsme tig měli, jen si vubec nepamatuju, jaký to byl. Párkrát jsem s tím vařil a šlo to dobře. A musí být na svařování tigem argon, nebo je možný použít co2?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky moc za rady :) Nechci kupovat šunt, se kterým by nakonec nechtěl ani dělat a stejně by si brával tu velkou, to by byly fakt vyhozeny peníze :) Mrknu se po něčem kvalitním. Docela se mí líbí i ty, co jste sem dávali, ta od Kobliha asi vypadá nadějně. Zkusím se poptat známých, co mu chcou koupit a kdyby se s námi složilo více lidí, tak bych vzal i tu od ChouLu, když ji tu tak chválíte :)
to si myslim, ze je rozumny, sehnat vice podilniku
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Benžík jestli uvažuješ o svářečce našetři a kup rovnou ceočko.Zas tak drahé to dnes už není.Vrata,schody stejně svaříš v dílně. Když vařím něco venku tak to holt ve dvou lidech čapnem a přenesem to ven.Akorát je venku o něco větší spotřeba plynu.Invertor používám jen tam kde je přípojka jen na 220v.

Samozřejmě kdybys koupil nákou WLSP 315 s velkou lahví tak to natahání ven opravdu není:)

[upravil dne 11/3/13 20:38 od tigertec]

[upravil dne 11/3/13 20:39 od tigertec]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...