Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

ženeva 2013


Recommended Posts

2davidekcz: srovnávat Ženevu s Brnem je jako srovnávat Tropical Islands s koupalištěm.

Oboje jsem navštívil a můžu říct, že z brněnskýho výstaviště jsem odcházel za 3 hodinky, kdežto na ženevským autosalonu jsem strávil celej den a to bylo skoro v poklusu, abych se dostal alespoň tam kam jsem chtěl.

Jediný co je asi stejný je cena vstupnýho. Samozřejmě po přepočtu. :D

Kdo nebyl, doporučuju navštívit. :super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jinak si vem aspon dvacet švycarských franku, pití tam nekupuj , každa čtvrtá automobilka rozdava pití v petkách, a bageta stojí 10franku (nepřepočítávejto na české :D ) ale je fakt že ta bageta měla v sobě šunku s 110% masa a pravej sejra :D , na salone jsou wc free , jinak pokud si budes neco chtit koupit v butiku nejake značky tak se platí eurama

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2roura: S těma lidma to je fakt někdy na zabití. Hlava na hlavě. Hlavně u TOP značek. Když chce člověk udělat fotku tak se občas objeví i nějakej dobrodinec, kterej se uhne nebo zastaví a počká až si to cvakneš. Mezitím Ti samozřejmě před objektivem projde dalších 15 lidí. Když máš digi tak to člověk moc neřeší. Já tam měl od bráchy půjčenou zrcadlovku od pentaxe ještě na kinofilm, takže jsem se pak modlil aby fotky vyšly. Naštěstí ze 2 filmů byly asi 3 nebo 4 k ničemu.

P.S. Kdo tam byl tak sem nahoďte pár fotek nebo nějakej odkaz. ;)

[upravil dne 11/3/13 22:06 od Dave_k]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsu doma,zničenej a nasranej,lidí jak..... autobus stál za velký ... kdyby někdo řekl že je hned vedle letiště tak ani nepřemýšlm o autobusu...

k určitým značkám se prostě nešlo ani dostat :D

ale jo příště už budem chytřejší staroušku

post-14040-14109629952238_thumb.jpg

odkaz na album https://plus.google.com/u/0/photos/116472055505343551991/albums/5856324603119238065

[upravil dne 17/3/13 17:21 od K3nny]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...