Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Predni mlhovky


Sirael

Recommended Posts

Ahojte, mam prosbicku

Nema nekdo zkusenost se zastavbou prednich mlhovek?

V original verzi zavedeny nejsou, ale uz jsem prikupil packu i s predni kombinaci, tak bych chtel vedet, jesti to treba neni nekde vyvedeny a jestli to muzu normalne prehodit a zapojit a pak jen ocekavat nejaky kabel nekde u spoileru :roll

Nebo je tu nekdo, kdo to uz kabelama tahal?

diky

Sirael

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim pane, o teto uprave jsem take premyslel, ale kdyz jsem auto prolezl a zjistil, kolik by to stalo, tak jsem se na to radeji ... mlhovky jsem chtel jedine origo, + nakup packy k volantu.. vzdal jsem to... i kdyz, jestli to nekdo prubne a zjisti, co a jak, mozna bych do toho sel :-) jinak, ja jsem se svetlama spokojenej, mam zarovky + 50%, paraboly v pohode... takye ja jsem celkem spokojen. J.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 11 měsíců později...
Původně zaslal: jakoubek

nevim, zda to je tak u vsech aut... ale u meho jsou kabely natazene, jsou schovany za naraznikem... ale kaslal jsem na to, vymena packy mne odradila :-(

J. jinak 106 /r.v. 2000 kabely natazeny.

Ono zalezi co mas za model. Delalo se to ve dvou provedenich. Bud jako mlhovky H3 nebo jako pridavne dalkace H1 (treba jako ja) a na to nemusis menit packu. Ale mam teda sport model a to co popisuje je u techto verzi primo z vyroby...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 měsíce později...

tak na vrakaci by se s trochou stesti ty mlhovky daly sehnat tak za 1500Kc za kus, to natazeni kabelaze uz neni tak hrozne a ta priprava tam klidne muze byt, chce to se podivat zespodu mezi naraznik a podbehy, jestli tam neni nekde pripraveny konektor a jinak to pak treba udelat pres nejaky univerzalni vypinac nekde pod volantem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mel bych dotazek k mlhovkam, mam XS s orig. mlhovkama a jaksi sem neprisel na to, jak se zapinaji. :mad: Na pacce nic neni, u imobilizeru je jenom tlacitko na zadni a na palubce taky nic. Zarovky sem kontroloval, kabely taky nekam vedou...jenom proste nevim, jak je zapnout. Ani puvodni majitel mi neporadil :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 9 měsíců později...
Původně zaslal: Piklz

Mel bych dotazek k mlhovkam, mam XS s orig. mlhovkama a jaksi sem neprisel na to, jak se zapinaji. :mad: Na pacce nic neni, u imobilizeru je jenom tlacitko na zadni a na palubce taky nic. Zarovky sem kontroloval, kabely taky nekam vedou...jenom proste nevim, jak je zapnout. Ani puvodni majitel mi neporadil :myslim

čau taky jsem to zkoušel a nejde mi to :(

když zapnu dálkové tak mlhovky svítí společně .. nevíte jak je zapnout bez těch dálkových ? :mad: auto mám týden a nějak jsem na to ještě nepřišel ... dík Marek

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak už tady psal Marlin tak mlhovky se u novýho modelu zapínaj na levý páčce pod volantem a u starýho jsou na středovym panelu jedno z těch kulatej tlačítek.Mlhovky jsem si taky dokupoval (za 2000,-) i s nárazníkem přes inzerát ale ještě sem je neměl čas zapojit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...
Původně zaslal: Voloda58

Prosím o informaci, zda se dá zaměnit přepínač světel do mlhy (levá páčka ) u P 406 r.v. 2000 za přepínač ze staršího modelu. :myslim:myslim

Proč se na to ptáte v sekci určené pro model 106?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Petr106

mlhovky jsem koupil v obchodě ELIT jsou to origo VALEO pár mě stál tři litry kabely jsem koupil na vrakáči za páďo a napojil jsem to na zadní abych nemusel měnit páčku u volantu takže je rožínám zaráz se zadníma... na technické to prošlo...

A jak si táhnu ty kabely??Přes průchodku pod blatníkem nebo někudy jinudy??
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...