Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Zvolavacia akcia ZGH?


putzig

Recommended Posts

Mame tu novy rok a Peugeot sa opät raz rozhodol potesit nas novou \"akciou\", ktoru tentoraz nazval opät originalne a hlavne vystizne - AKCIA-ZGH (minuly rok to bolo KONTROLOA ZDC). O co ide? No, prisiel mi od predajcu list (prevzaty opät z cestiny), kde ma vyzyva, aby som si dohodol s lubovolnym autorizovanym servisnym strediskom termin ohladom kontroly - SNIMACA TEPLOTY DO KOMORY. Priznam sa, ze neviem o co sa presne jedna. Dostali ste niekto podobny list? O aky snimac by sa mohlo jednat? Ja som na servisboxe nasiel len snimac teploty vody (chladiaca sustava), ale nie som velky odbornik, tak neviem.

Mohla by sa pripadna chyba na tomto snimaci (ak teda ide o to chladenie ) prejavovat v miernom uniku chladiacej kvapaliny(pocas leta nam klesla ch. kvap. az pod rysku MIN - po najazdeni cca 7000KM, ale v servise povedali, ze je to vraj pri takych teplach normalne)

Dik za kazdu radu.

PS: Tentokrat to ma byt vraj zadarmo - teda aspon to nie je zabielene ako pri predoslej akcii:-))) (vid: )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jooo... aj mne prišla zvolávačka. To vydrží do servisky... :D

Info z utajeného zdroja:

Najprv vraj boli komory, kde sa dala sonda teploty vymeniť kedykolľek ale potom v rámci \"šetrenia nákladov\" začali sondu integrovať do komory termostatu a to je náš prípad. Začalo sa to \"to\", tak sa vymienali celé komory (čo bolo drahé)...

A preto teraz vymysleli túto zvolaváčku kde namiesto odvzdušňováku natiahnu káblik zo sondou teploty a tú pôvodnu vyradia z činnosti... viva la engineering... :blicismajlik:D

PS: Najviac ma sere, že to vlastne nikoho netrápi, či je dobrá tá pôvodna sonda alebo nie... proste je \"šanca\" že je zlá tak hromadne \"bajpasovať\"... :bojim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Neeee, šak ja len že prečo sa vrtať v niečom keď to funguje... :roll

Je taký problém to čidlo najprv premerať a až potom prípadne ťahať navyše káble po motorovom priestore?

Proti zvolávacim akciám nemám nič. Je dobré, že sa Peugeot stará o svojich zákazníkov a nerobí to ako nemenovaný koncern, kde to robia \"na tajnáša\" pri náhodnom servise... :cool:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jooo... aj mne prišla zvolávačka. To vydrží do servisky... :D

Info z utajeného zdroja:

Najprv vraj boli komory, kde sa dala sonda teploty vymeniť kedykolľek ale potom v rámci \"šetrenia nákladov\" začali sondu integrovať do komory termostatu a to je náš prípad. Začalo sa to \"to\", tak sa vymienali celé komory (čo bolo drahé)...

A preto teraz vymysleli túto zvolaváčku kde namiesto odvzdušňováku natiahnu káblik zo sondou teploty a tú pôvodnu vyradia z činnosti... viva la engineering... :blicismajlik:D

PS: Najviac ma sere, že to vlastne nikoho netrápi, či je dobrá tá pôvodna sonda alebo nie... proste je \"šanca\" že je zlá tak hromadne \"bajpasovať\"... :bojim

A tyka sa to teda tej chladiavej sustavy? Teda o tomto?

post-37229-14109629848939_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...