Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Vlhkost


Radek3065

Recommended Posts

Kde hledat chybu ještě jinde než v BSI??

V zimě v mrazech a ještě více v dešti nebo vlhkosti si dělají spotřebiče co je napadne.

Někdy motor samovolně zhasne,pak nejdou vypnout stěrače,samo se zvýší hlasitost rádia.Dvakrát se mě rádio samo rozladilo,pak nefunguje občas hlavně v mrazech DO.centrál a podobně.

S tím že jsem se dočetl že se do BSI může někdy dostat voda jsem jej vytáhl ale to na nějaké poškození nevypadá,spíše naopak mě to přijde celkem překvapivě čisté tedy kromě prachu.

Auto mám už skoro šest let ale posledního půlroku začala takto občas zlobit elektrika.Ale kde hledat závadu...??:myslim:)

Na diagnostice nezjistili nic jen jsem vyhodil peníze a v momentu kdy bylo auto v servisu na výměně tlumičů to fungovalo bez potíží.

406 1.8 16V Sedan po faceliftu.

[upravil dne 11/3/13 01:53 od Radek3065]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dá se říct že tohle jsem už všechno vyzkoušel i odpojil a napojil znovu baterii očistil konektory,pojistky uvnitř auta,pod kapotou jsem vytáhl vyčistil a další podobné úkony:)Což vypadalo že někde byl třeba špatný kontakt ale po týdnu mě zase auto zhaslo a sama se zvýšila hlasitost rádia.

Takže je to těžko diagnostikovatelné a v momentu kdy to zrovna udělá,a člověk by třeba mohl zkusit s tím něco udělat tak se to zrovna nikdy nehodí vždy se to stane za jízdy.Není to přetrvávající problém spíše občasný někdy je měsíc pokoj pak si to zase hraje svou hru.Řekl bych že na 100% to způsobuje vlhkost.Když prší ale samotný déšt bych řekl tomu nevadí.Nebo padne teplota pod 0C.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...