Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

gregova 406 2.2 HDI


greg

Recommended Posts

Jelikož jsem svěřil 306ku do rukou přítulkyně, začal jsem se poohlížet po něčem dalším a 406ka byla jasná volba ;).

406 2.2HDI 2001, vyhřívaná el. kůže s pamětí, déšť senzor, tempomat, cd changer, a mnoho jiného :)

Vyhlédl jsem si ji v jednom pražském bazaru začátkem srpna 2012, zavolal a jelikož na fotkách vypadala dobře na druhý den ráno jsem vyrazil. Na místě jsem nějaké ty mouchy našel, ale podařilo se mi stlačit cenu, tak jsme si plácli.

Fotky z Prahy nemám, zato mám fotku cesty domů.

http://img191.imageshack.us/img191/7857/fotografie0176c.jpg

Po přivezení a vyřízení papírových záležitostí byl na autě proveden základní servis, jakožto: olej, filtr, green vložka, rozvody, spojka a přední destičky.

Po ani né měsíci jsme s 406kou absolvovali dovolenou v Chorvatsku, 1100 Km za 15 hodin. Cestu auto zvládlo na výbornou, jediné co zlobilo byl tempomat, který občas šel a občas ne. V zimě s autem nejezdím, z části kvůli korozi prahu a nedostatku financí to opravit. Situace je již jiná a práh i nosník je zavařený a čeká se na lakýrníka :) Dodatečně proběhla i výměna palivového filtru.

Tu fotka před dovolenou, auto jelo na Citroeních 15\".

fotografie02061c.jpg

Aktuálně, protože auto stojí a čeká na lak, se zabývám hloupostmi typu: leštění koncovky výfuku, zadních lamp, chromových lišt atd.

dsc0915d.th.jpg

dsc0926i.th.jpg

dsc0934q.th.jpg

No, ač se jevil pravý práh jako zdravý, není, ale o tom až jindy :D

Ještě sem přihodím fotku vnitřku levého, pro ty co jsou optimističtí když mají v prahu dirku.

dsc0858o.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...
  • O 6 měsíců později...

Jako mnozí ostatní jsem řešil zadní znak. Po několika neúspěšných pokusech opravit stávající, jsem objednal komplet z Honkongu.

Cena 7,2 $ a pošta zdarma. Dneska dorazil, zabalený přímo do Peugeot-Citroen pytlíku a myslím že za tu cenu super. :) ( na nohách je ještě folie )

W8GKi.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...