Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Toyota D4D snímač polohy kľukového hriadeľa.


dusan2

Recommended Posts

Kámoš má takýto problém : Na Previi potrebuje vymeniť motor pretrože povodný sa totálne rozsypal. Zohnali sme druhý s identickým kódom problém je v tom že ten snímač je na opačnej strane a vyzerá uplne ináč. Chcel by som vedieť ako taký snímač vlastne funguje a či je rozdiel v kľuke ak je na druhej strane. Je reálne navŕtať ho na druhú stranu a ten nesprávny otvor zaslepiť ??? Neviem či som to dosť zrozumitelne vysvetlil , dúfam že áno. :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pre spravnost plnenia funkcii snimaca su potrebne urcite podmienky, ktore su stanovene vyrobcom vplyva na to aj velkost vzduchovej medzeri samozrejme typ snimaca ci je impulzny, mechanicky alebo elektorindukcny cize odporucal by som ho nechat tak ako je, a ten typ co tam patri :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jestli Ti dobře rozumím, přehazuje to komplet, tak musíš nechat snímač tam co je. Proti snímači je drážka a ta má přesně danou polohu vůči klikovce. Nemůžeš to převrtat a dát jinam, to bys to rozhodil.

Pokuď by ten snímač sloužil pouze jako počítač otáček pro otáčkoměr, tak by to bylo jedno. Ale tady se budou brát info pro ŘJ (časování a tak).

[upravil dne 11/3/13 09:24 od bak65]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jen nechápu, proč by se nedal použít snímač co byl na původním motoru. Já jsem u D4D setkal jenom s jedním snímačem, je nasunovací a přichycen (5?) šroubkem, podobně jako bývají snímače ABS. Má tuším odpor asi 2060ohm, dva vývody.

Ale to nevylučuje, že by tam nemohlo být něco jiného, neviděl jsem ještě spoustu věcí:)

Změř teda odpor snímače co tam máte, jestli to bude obdobné, nechte to tak jak to je.

[upravil dne 11/3/13 12:52 od bak65]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...