Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Vymena drazkoveho remena 206 2.0 / rozvody


Bloodeye

Recommended Posts

Sprej na řemeny jsou vyhozené peníze, klidně ti prodám ten svůj - ještě ušetřiš ... nastříkat na to WDčko už ani nemá smysl komektovat to snad nemůže nikdo myslet vážně :bojim

Kup řemen vyměň ho a hotovo. Jak píše pastorek to je věc, kterou uděláš na parkovišti před marketem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...

Ahoj, chtěl jsem se zeptat jaky je interval na vyměnu napínaci kladky u klinového řemene 2.0hdi 66kw když mam auto ted stat venku tak pri nastartovani to vydava takovy jemny po chvilce jak se to zahreje to hned prestane a remen tam mam novy asi 5 mesicu. Dik za kazdou odpoved..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám tam najeto 177 000km a ve 180 000km se chystam delat koplet rozvody kladky, pumpa, remen a nevim jestli prave udelat i tu napinaci kladku na kliňaku auto jsem kupoval kdyz melo 140 000km tak nevim jestli pri prvni vymene rozvodu byla delana i ta napinaci kladka klinaku. Měnil bys to i kdyz to nevydava zadny zvuk? A slo by popripade zkusit ze bych povolil řemen a zkusim na volno rukou zatocit kladkou jestli se nepridira nebo nema vuli? A podle toho bych usoudil jestli ji vymenit?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pro info: výměna rozvodů 206 2.0 benzín je práce ve 2 lidech cca 4,5h -největší problém je odkrytovat samotné rozvody a pak zase zakrytovat,vyměnit pumpu...nic víc mě nenapadá. Téměř neustále je potřeba motor zvedat, spouštět a vyklánět do strany :D mimochodem kdo to bude dělat poprvé jako já, tak přeju hodně zdaru ;) jinak cena materiálu byla 2,7k + nějaká ta odměna pro pomocníka ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 5 měsíců později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...