Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

FOTKY ŠEBETOV 2 (15-17.7.2005)


John

Recommended Posts

Původně zaslal: Medvěd

Až se mi dostanou do ruky Ty osoby, co maj na svědomí malůvky po kastli, budu velice zlej - medvídek na kapotě je totiž zvěčněn nastálo, to fakt potěší:mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad:

kdyby to byl aspon lvicek :D

ale jinak soucitim s tebou, ja mel stesti ze nevymyslely vhodny obrazek k memu nicku :aut

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Jezkovi.voci

Mr muscle to jistí :papa

Mr Muscle se snažil, snažly se i Helčiny a moje ruce (cca 2 hodiny) a výsledek mohu kdykoli předvést. :myslim:myslim

Jinak ZILA to sundával hned v sobotu, já to tam nechal až do včerejška (možná to dýl působilo a protože jsem auto neměl úplně špígl nýgl vypulírovaný z myčky, tak se mi prostě ta fixa zažrala do prachu a následně při čištění i do laku ) prostě momentálně mám na tmavězelený kapotě tmovohnědé obrysy medvídka - s Netopýrkou jsem to včera řešil a dohodli jsme se napříště malování po kapotách vynechat ( ze skel to šlo jedna báseň, ale třeba mám už na kapotě lak horší a v těch mikroskopických drážkách se ta svině fixa drží jak přibitá)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

určitě záleží jak měl kdo navoskováno, pokud se ti to Medvěde nepodařilo dostat dolu doporučuji leštěnku nevo vosk na lehčí renovaci staršího laku já jednou za rok po zimne beru auto, hlavně to nesmí být leštěnka nebo renovátor na starý lak po kterém je pak hadr barevnej jako např tempo. ikdyž tempem bys to taky vyčistil, jen bych to s tím moc nedřel jen zlehka.

pro ostaní: dovolil jsem si přidat na server něco málo fotek:roker

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...