Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Nestartuje


Kovis

Recommended Posts

Zdravim,

mam problem se startama.

Auto:

peugeot 306 Break, rv 2000 1.6 72kw

Pri otoceni klickem jen cvakne rele (vlevo dole pod volantem), zhasne radio, hodiny a kontrolka baterie a nic se nestane. Starter netoci.

Mam problem se startovanim, pokud autem jedu delasi vzdalenost (75km) tak zadny problem neni, zastavim a nastartuju kolikrat chci. Pokud ale auto pote stoji napr jeden den nebo 8 a pl hodiny tak na poprvy nastartuju, nicmene kdyz auto chcipnu nebo ujedu jen malou vzdalenost par km tak nastane zminovany problem. Koupil jsem i novou baterii ale vse je stejne. Dokonce neslo nastartovat ani pres kabely. Jedine co zbyva je auto roztlacit, pak se musim jet kus projet a rano zase nastartuju normalne.

Napada me ze je problem se starterem, ale nejde mi do hlavy proc kdyz ujedu vetsi zvdalenost tak se startama zadny problem neni. Jen kdyz nastartuju a hned chcipnu nebo ujedu jen kousek.

Diky za kazdou radu.

[upravil dne 10.3.2013 16:37 od Kovis]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...

Tak vyreseno. Paradoxne za vse mohl zadni elektromotorek sterace. Byl \"kousnuty\" nebezel ale porad mel odber, proto auto po delsi ceste stale startovalo ale po vikendovem stani chytlo rano jen jednou. Odpojil sem ovladaci rele a uz vse jde, ted asi budu muset sehnat novy motorek...

Momentelne ale resim jinou zavadu, je mozne aby nejake cidlo snimalo teplotu oleje? Pokud ano a cidlo bylo vadne, je mozne ze by se po chvilce rozsvitila kontrolka stop? A pokdu zastavim a nastartuju tak byli chvilku zvysene otacky (jako by si myslel ze je studenej a pridaval mu schvalne sytic?)

Jedine cidlo co jsem nasel je pod olej filtrem ale to dle me kontroluje jen hladinu oleje nebo se pletu?

Teplota chladici kapaliny to urcite neni, tam je dokonce postaven i novy okruh.

Diky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...