Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Rozdíl v katalyzátorech u HDI RHZ??


Neon

Recommended Posts

Nevíte někdo, jakej je rozdíl v katalyzátorech u 406tky Hdi RHZ 01. Jsou tam dva OEM kódy 1705 HT a 1705 FC - dle serviceboxu mám na mém autě ten 1705 HT, kde se jako druhovýroba dělá pouze Bosal 099-732 a je asi o 2 litry dražší, jak druhovýroba 099-101, což je k 1705 FC - můj tip je pouze nějakej obsah těch kovů v katu, porotože průměr by měl bejt stejnej, ale ptám se, jestli někdo neví víc ...

Čeká mě teď výměna komplet všech 3 dílů výfuku, tak zkoušim, jestli by něco nešlo ušetřit...

ps.: nebo jestli má někdo z nějaký bořky pěkný středový a koncový, sem s ním ... :)

Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No právě původně jsem měl v plánu Walker, akorát u toho mého OEM nemá náhradu (ofiko teda - ono se to asi zaměnit dá, ale rád nych právě věděl co je hlavní rozdíl - napsal jsem i prodejci, ale pochybuju, že to bude vědět ... :D).

Právě stojím před otázkou, jestli vyměnit komplet soustavu za málo od nějakejch \"noname\" (kolem 3-4k komplet), nebo od Walker/bosal za 6-8k. Bohužel jsem auto včera viděl zespodu a je to na umření všude, tak už to není a za co svařit. A auto mám v plánu přinejmenším nechat, jako druhý v rodině, takže bych tam nechtěl dát plečku ...

Ty značkový mám v plánu vzít kdyžtak tady - nic levnějšího jsem na netu nenašel - ještě teda čekám na nabídku 2 lidí...

Že to je žacha za vejfuk na starou popelnici si jsem vědomej ... :nevim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak zde mám vyjádření jednoho z prodejců - pro případ, až to bude někdo taky potřebovat:

Dobrý den,

katalyzátor 099-101 (1705FC) je určen pro model do roku výroby 2000

katalyzátor 099-732 (1705HT) pro model od roku výroby 2000

liší se velikostí katalyzátoru, protože je každý určen pro jinou emisní normu

katalyzátor od výrobce walker 20548 je možné použít pro obě varianty, protože splňuje obě emisní normy

ps.: ty první čísla se týkají Bosalu.

Takže resumé: walker, nebo uni :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...