Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Ventilator topeni 406


Jerry_J

Recommended Posts

Cau,

vim,ze je tu jiz nekolik diskuzi na todle tema,ale co jsem je procital,tak mam trosku jinej problem.

Takze ventilator mi nejde,rozbehne se az kdyz nastavim silu ventilatoru na plno,jinak se ani nehne.Mam automatickou klimu. Myslel jsem,ze to bude temi vykonovimi tranzistory,tak jsem je vymenil,a stale to nebeha.Jen je citit,kdyz nastavim uplne na vypnuto,a pak to zmacknu jako na prvni stupen foukani,jak v nem trosku cukne a nic vic,rozbehne se az kdyz to nastavim na plno.

Diky za radu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest servisman

napadá mne dal jsi správné tranzistory?Někde jsem četl že někdo je měnil a odešly mu musel kupovat další,zda jiné to ti nevím,zda o om bylo psáno zde na foru či citroenu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ak je tam taky isty regulator ako na 306ke tak ak si zmenil tranzistory, tak pozri pod nozickami jedneho z nich je maly SMD odpor tusim ma hodnotu 6K8. Nedavno som to riesil na mojom aute a ked som vyberal ten tranzistor tak sa mi podarilo odspajkovat aj ten odpor. Dal som to tam naspat a vsetko funguje. Prikladam aj foto. Neni to sice moc dobre videt ale snad pomoze.

post-48992-14109629932979_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...