Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Komfortna jednotka


marecikRC

Recommended Posts

Zdravim, potreboval by som pomoct , neviem vobec kde mam hladat, a vobec nemam ani predstavu, ako moze vyzerat ta komfortna jednotka.Jedna sa o pripojenie kablov z hlavneho ovladaca okien na stahovanie okien a tlacitka \" A \" ( one touch ).Podla schemy zapojenia sa jedna o jednotku ONE TOUCH UNIT.

Viete mi niekto poradit . Dakujem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

One touch je v ovladači u nemuxu.. já si nemůžu pomoct... měnil jsem u auta obyč za one touch pro řidiče a fungovalo to ;) a ve schématech co mám já, to je tak nakreslené :myslim

EDIT:

Schéma co k tomu mám já :papa

https://www.dropbox.com/s/ot4b2q45xev093r/okna.pdf

[upravil dne 10/3/13 12:55 od ChouLu]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja som vymenil ovladac klasicky za one touchovy a nechce mi stahovat automaticky :( Myslim si ze to je preto, lebo my chyba ta jednotka (one touch unit).Problem moze byt aj v tom, ze ja mam one touchovy ovladac z novsej verzie z roku nad 2003, lebo to je vymontovany z verie RC aj na sklapanie zrkadiel, vsetko my pekne funguje az na to \" A \" tlacitko ovladania okien. Ten ovladac musi potom byt muxovy, kedze to je uz novsia verzia, alebo ja uz fakt neviem :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To bude problém ten muxový s největší pravděpodobností... pak ještě může být problém, ten jeden kabel od alternátoru.. pokud nemáš nastartováno, tak one touch nefunguje... na tom schémátku máš kabel P06P, který vede od altíku do konektoru těch spínačů. pozice 4B.. pokud tam ten kabel nemáš, tak ti to fungovat nebude ;) A pokud ano, tak po nastartování změř, zda do toho jde napětí. Pokud ano, tak bude problém jinde, pokud ne, je problém v tom kabelu ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pito.za: Ano.. od toho je tam ten kabel od altíku :)

Nahoru i dolů.. ale mám ten systém ochozenej a chodí to dle teploty.. když je teplo, tak to někdy jde a někdy ne.. když je zima, tak pořád :D

Jinak by ti to origo mělo chodit jak nahoru tak dolů.. když si ten přepínač zkusíš pomalu mačkat tak ucejtíš první a pak na doraz druhou polohu, to samé na nahoru... ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...