Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Tak už "nemám" Peugeota, koupil jsem si jiné


VincentCZE

Recommended Posts

Sagic to ve své podstatě vystihnul - 309 jsem měl vyloženě na dojetí stk. Prodělal jsem na ní 1000kč.

306 Jsem si chtěl nechat. ale neměla mne srát.

davidekcz, No jak se to vezme..zase nic se nesmí přehánět. Nepočítal jsem přehnanou kritiku na alfu.

SV 24 : přesně tak, alfa nepotřebuje žádnej speciální servis, na 306 se občas udělá zadní náprava a na alfě přední, opravdu to vyjde mnohem dráž. :-O

-----------

Je jedno co to je za značku, záleží na tom jak se o to ten člověk staral, lil tam kvalitní olej, má servisku a najeto 104tis. Pokud v nejhorším případě budou mrtvý pístní kroužky, tak tu investici přežiju.

-pokud auto slouží jak má, tak si ho nechám, klidně do něj pár tisícovek nasypu, ale pokud nechce fungovat jak má (306!)tak musí pryč. - u 306 jsem přemýšlel už dřív že jí pošlu z baráku.

[upravil dne 10/3/13 13:21 od VincentCZE]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nesmíš se divit, ale takovou starou Alfu a kdo ví od koho si koupí buď blázen, který neví co s penězi (hromada investic) a nebo fanda, který si ji doladí a bude s ní jezdit na víkendové projížďky.. Strejda si kupoval 149, už nevím jakou přesně a měl to od chlápka co říkal, že pravidelný servis, olej měnil jak měl a nevím co ještě.... Peněz do auta sypal fakt hodně a pak to vzdal a střelil to do bazaru. Jestli Alfu, tak jedině novou, lidi ví proč se toho zbavují... Musíš se od začátku k tomu autu chovat jinak jako k ostatním značkám, Alfy jsou tím prostě pověstné ;) a když napíše majitel, že motoru kouří....... http://auto.bazos.cz/inzerat/22412571/Prodam-Alfa-romeo-145.php

[upravil dne 10/3/13 13:26 od lukaro]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

lukaro : ono hodně poznáš podle motoru a celkovýho stavu vozidla.

Vždycky jsem se vyhýbal zechacným motorům, omláceným nárazníkům apod(protože ten člověk byl prase).

20000 s tim rozhodne nenajedu. Max cca 5-8tis km.

Motor kouří : prodávala to nějaká slečna, olej se měnil v autorizovaném servíce, svíčky a další servis také. na tom motoru bude nějaká drobnost.

[upravil dne 10/3/13 13:31 od VincentCZE]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je blbost, čučet na nárazníky :) nemusí být ten člověk prase, ale třeba soused, který mu do auta 2x nacouval... Pokud je cena auta 5000kč tak majitel věděl, proč nemlže jít výš... Protože oprava na 10 000kč vyjde, uvidíš... Já si už dost u takových aut prošel, tak vím..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já ti nevím, ale včera si mi říkal, že na 306 byla STK do května a že nejsi schopný do toho do května nasypat 15 tisíc za opravu ( i když by se to nechalo udělat levnějc) a najednou 10 tisíc nasypeš do alfy? :myslim

Stačí se podívat na net, za kolik se plně pojízdná Alfa prodává a v jakém stavu.... Investice bude vysoká, nebo to je jen na náhradní díly...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

agin : (ideálně přeunout do servíce)kouřilo to okamžitě po nastartování.

Prý stejně jako škodovka na plnej sytič. - Dost to bylo citit po nespalenem palivu, co tam může dělat chybku že tam jde moc paliva?

Není možné že tam jsou špatné svíčky se špatným odtrhem ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Motor jako motor? :D :D :D :D :D

Se směješ, ale nemusím být odborník na alfy abych věděl, že když se z motoru permanentně kouří, tak je něco špatně ;) Já myslím, že má strejda pravdu ;):D Doufám, že tu zůstane tak dlouho, abych se dozvěděl, jak to dopadlo, respektive co bude další \"auto s drobnou závadou\" :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...