Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Tak už "nemám" Peugeota, koupil jsem si jiné


VincentCZE

Recommended Posts

Myslím si že alfa má hodne pekný vnitřek a barevné sladení. Co se týká motoru myslím si že jtd nejsou špatné motory záleží jak s tím kdo jezdí a chová se!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ono to není jedno, Alfa ma motory jak spotřebák, jsou vysokootáčkový a vydrží polovinu co u ostatních aut, a hrubší zacházení zkrátí život o další pulku, takže v jinym autě 400tis, u alfy 100 až 200 a kdo ví jestli

Jedny z lepších motorů v Alfě jsou Twin Spark, ale taky to není na špičce hitparády

[upravil dne 9/3/13 22:07 od Radek Hurvajz]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Davidek: Čeče, i ten křeček když dostane přes čumák tak podruhý k ty pastičce neleze, a ty klidně koupiš ještě dvě alfy:D:D

[upravil dne 9/3/13 22:04 od Radek Hurvajz]

Mladej a blbej jsem byl :D:D:D

Designově nádhera, ale tím to pro mě bohužel končí :(:(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem si přečetl tohle vlákno, oživil jsem si i to o 306-ce a nabyl jsem dojmu, že musíš mít hooooodně času a i docela dost peněz, protože sis zase koupil slušnej vrak. Ale je vidět, že Tě to baví, takže jak už někdo psal \"Kdo si hraje nezlobí\". Ať se Ti daří :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No co no, každej někdy udělá blbost, neber si to nějak zle, 5000,- není zase tak moc velká blbost, bejvaj horší. Ale hlavně aby tě to pak nesežralo no. To voiš že si každej rád šťouchne, ale myslime to dobře.;)

Já na tom nechápu hlavně to, že už je to v pořadí třetí blbost (405, 306 a teď tohle), a ještě k tomu to jde čím dál k horšímu. Možná trochu naivně bych očekával nějaké poučení a spíš opačný vývoj...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi takhle, budouci investice do 306 - Nove brzdy, manzety, cepy, loziska zadni napravy. Jo a bud GO hlavy, nebo jinej motor.

Rozvody s pumpou pujdou vratit.

Boxer je sice poruchovejsi, ale tesneni na palici a ventily cca 1000kč, srovnani hlavy litr.

Ale otazka jestli to bude palicí nebo ne.

[upravil dne 9/3/13 22:40 od VincentCZE]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...