Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Dveřní spínač osvětlení


macho

Recommended Posts

Přestal mi u řidiče fungovat dveřní kontakt. Vyměnil jsem ho tedy zkusmo za ten co je vzadu (fungující) a s překvapením jsem zjistil, že ve spínači problém není. Koukal jsem kam vedou draty - A sloupkem do prahu do tlustyho svazku. Nevíte kde by mohl být problém? Na problém v drátu bych to neviděl. Má to nějakou \"řídící jednotku\" ? nebo je to natvrdo nadratovaný ke světlům v interieru. Jedná se o old model.

[upravil dne 9.3.2013 19:12 od macho]

[upravil dne 25.3.2013 17:00 od macho]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vypinač je dobrý, zkusil jsem ho dat do zadních dveří a tam fungoval . Naopak zadní vypínač v předních nefugoval. Tím jsem vyloučil možnost vypínače. Přelomený drát nemám jak otestovat, když nevím kam ten drát vede. Ze sloupku se drát připojuje do hlavního svazku co vede kolem prahu dozadu (cca 20 drátu). Jinak , že by se někde žvejknul se mi nezdá, vzhledem k tomu, že se nehybe, je schovaný v A sloupku a prostup je v gumové průchodce. Vyloučit se to samozdřejmě nedá, ale je to dost nepravděpodobné. Alfa omega tedy je, najít konec toho drátu kam je zapojen. Nemá někdo schéma?

stajgrpavel: Stmívání tam nemám, při otevření/zavření se hned rozsvítí/zhasne

Koblih: vadný je ten u řidiče a testoval jsem ze zadních dveří na straně řidiče.

[upravil dne 10.3.2013 10:18 od macho]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přestal mi u řidiče fungovat dveřní kontakt. Vyměnil jsem ho tedy zkusmo za ten co je vzadu (fungující) a s překvapením jsem zjistil, že ve spínači problém není. Koukal jsem kam vedou draty - A sloupkem do prahu do tlustyho svazku. Nevíte kde by mohl být problém? Na problém v drátu bych to neviděl. Má to nějakou \"řídící jednotku\" ? nebo je to natvrdo nadratovaný ke světlům v interieru. Jedná se o old model.

[upravil dne 9.3.2013 19:12 od macho]

Musíš sa dostať k zväzku vodičov čo máš pri prahu vodičových dverí. Zrejme ti odišla dióda. Spoznáš to keď uvidíš káblik na ktorom bude čierna krytka - pod krytkou bude dióda ( buď bude zaoxidovaná alebo odpadnutá).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...