Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

sterace rozmery


lud3k

Recommended Posts

Cau. Potreboval bych pomoct. Koupil jsem pritelkyni peugeot 406 new model

Bohuzel byli prehozeny raminka od steracu z leva na pravou stranu a celokove ty sterace jsou nejaky divny jsou kratky...:(

Potreboval bych pomoct s rozmerama ke koupi novych steracu. Nechtel bych koupit zase kratke. Na internetu psali ridicova strana 650mm spolujezdcova 480mm

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest servisman

nevím Proč zkracuješ u spolujezdce tam klidně nech 550 mm ,v klidové poloze mám malinko výše stěrač u řidiče ,podle mne to chce povolit matici a posunout výše,tak aby dojížděl ke kraji.Občas se chce podívat na jinou 406 jak je má.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ten co tam je tak seme zda opravdu malo....550mm tam jee spolujezdcuv.

Mozna ji koupim opravdu 650mm a uvidim jak to bude vipadat a hlavne jak to bude stirat. Dam to na klidovou polohu uvidim no. Zase bych nechtel aby ji to zasahovalo az nekam na strechu:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

406 má hlavně stěrače vyřešený debilně, což se obecně ví. 90% aut je má udělaný tak, aby ten spolujezdcův dojel až do stírací plochy stěrače u řidiče a nevznikal tím nahoře ten stupidní nesetřený \"zub\", ze kterého pak teče čůrka. U 406 to tak bohužel není - francouzi no :( Jinak origo rozměr je 60+55 cm. Já pužíval i 65+56 a v pohodě se vejdou. To nesetřený místo je tam ale i tak. Aby se to setřelo, muselo by se přenastavit rameno u zpolujezdce, ale to by pak v klidové poloze bylo v půlce okna :aut

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

u 405ky je to jedno a to samé..mám 550+550..a zub tam mám taky uprostřed..ale ty 550 teda bohatě stačí...ač sice 406ka bude mít čelní větší..ale stejně nechápu že originál rozměr 600 vám nestačí..to měříte dva a půl metru?

[Edited on 11/3/13 13:32 by KingSpade]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest servisman

ten tam bude vždy,musel bys mít jiné umístění stěračů.Stejně koukáš jen na střed okna-zorné pole max při semaforech koukáš vrchem ,pokud stojíš skoro pod semaforem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 10 měsíců později...

chlapy chtel bych Vas poprosit o radu....

koupil jsem na nwe model 406stky sterace 610mm ridicuv a prostredek nedoliha myslite ze by mohlo byt zeje sterac dlouhy? ohybam to jako blbec a porad nic...

Nemate nekdo nejakou radu jak nato co a jak stim udelat dekuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...