Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

radio Peugeot 206 neukládají se stanice


Dzanyny

Recommended Posts

Zdravím pánové, mam takový problém. Při spuštění a naladění radia mi radio jede normálně, ale jak vypnu klíčky a vytáhnu klíček, tak se stanice neuloží. Radio mám Pionner. Když jsem ze zadu oddělal ISO konektor, tak mi do plusových kontaktu nešla elektrika, tak by mě zajímalo, jak to udělat aby se stanice ukládali a taky aby radio jelo aniž bych potřeboval klíček.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To jsem vše dělal. Dokonce jsem i pin ze 7 spojil s pinem 4 a nic. Do toho pinu 4 by měla jít elektrika stále néé? Právě jsem ti dva piny i proměřoval a pokud nebyl klíček zapojen, tak tam nešla vůbec šťáva a když jsem ho zapnul tak šla do obou bez problémů. Radio mám tohle http://autoradia.heureka.cz/pioneer-mvh-150ui/ vše jak bylo v návodu, tak jsem to prozkoušel a prostě nic pořád se to nulovalo a musel jsem vše ladit znovu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pojistky jsem kontroloval a pojistka od radia je v pořádku a všechny další taky a do toho pinu 4 by měla jít stále elektrika, ale ta tam opravdu nejde Nemůže to být v tom konektoru, který vede elektriku do celého středového panelu, jak na hodiny, tak do ventilátoru a radia??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ta pojistka 23 má dvě polohy... musíš jí dát do té druhé.... jedna poloha je stálý proud a druhá po zapnutí klíčku ;)

Tady jsem ti to nafotil ;)

Pokud je dole, tak je tam stálej, pokud nahoře, tak po zapnutí klíčku.

Na levo od této pojistky je 20A a ta je naopak k zapalovači (já jí mám nahoře, tak napětí jen po zapnutí klíčku)

post-46491-14109629832306_thumb.jpg

[upravil dne 9/3/13 18:00 od ChouLu]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 10 měsíců později...

Chlapi,mám podobnej problém.Po vypnutí radia a zapalování se zdá vše OK,ale po opětovném zapnutí mám na radiu demo(ukázkový režim).Vše co jsem uložil do paměti se po vypnutí vymaže.Takže radio zapnu,vše znovu naladím,nastavím a tak pořád dokola.Čím to může být?Mám radio Sony CDX-GT620U.

Díky za Vaše rady

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

O pár příspěvků výše píše Koblih 69 piny 4 a 7 .Tak které?Auto jsem koupil bez rádia.Byly tam jen ISO konektory,do kterých jsem to zapojil.

[upravil dne 10.1.2014 22:27 od breta]

[upravil dne 10.1.2014 22:28 od breta]

Prohodil jsem červenej a žlutej kablík a vše OK.

Díky.Konec

[upravil dne 11.1.2014 14:13 od breta]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...