Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Další brigáda v Praze - na zahrádce - neděle 20.7


oddie

Recommended Posts

EDIT: pokud si chce někdo vydělat nějakou kačku, nabízím další možnost brigády na zahrádce v Praze 6 - Suchdole, během října, o víkendu i během týdnu, celkem klidně 5 dnů. Odměna 80 -100,-Kč/hod dle odvedené práce. Pokud někdo máte zájem, napište mi soukr. zprávu nebo mail na o.oddie@seznam.cz 

Upraveno uživatelem oddie
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak se musí dělat rukama,tak se lidi moc nehrnou,co?

:D jo, to máš recht, každej druhej brečí, jak nemá prachy a práci, ale když nějakou nabídneš, najednou nikdo nechce.

Ale už to není aktuální, sehnal jsem jednoho zcela mimo net a případnou zálohu z jiného fóra.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jinak to nebude jen bourání příčky, přednostně je třeba vyřezat flexou drážky pro kabely a vyříznout z jedné příčky futra, to je o dost větší hnus než to bourání. Jo a ten vůl si to odtahám klidně sám, s tím se celkem počítá... :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak futra jsem z pricky jednou rezal, jestli v tom byte mas neco, na cem ti zalezi, tak si to prikrej a hlavne prilep. Z toho je neskutecny bordel z ty flexi a takoveho velkeho rezu........

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bigbadjohn, myslím že můžeš napsat i více, jelikož beton z 15cm zdi o rozměru 210x95 váží cca 830kg, ale někdy jsme dělali i třeba otvor(propojení kuchyně s obývákem) 200x220 ale to bylo většinou na dva dny práce, a když k tomu ještě připočítám vytahat pilu s hydraulickým motorem, taky na kolečkách, která vážila cca 200 kilo (ráno nahoru do bytu a odpoledne zase z bytu zpět do auta) tak už to za tu dobu bylo pár tun:D

Mám někde i fotky jak se to řeže a potom rozbíjí na cca 40-50 kilový kousky, který se potom na rudlu odváží ven do kontejneru, byla to docela makačka:D

A právě aby nebyl doma bordel a prach, tak se to řeže vodou chlazenou pilou s diamantovým kotoučem, většinou průměr 90cm.

[upravil dne 13/3/13 22:35 od Šalda]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

u tebe mi to prijde presne na hlasku, jako kdyz se linej stahal....

my s kangem udelali 15 ZED Z BETONU s kamosem s kangem za jeden den vcetne odnoseni z 3 patra a pak 2x vykladka vleku na smetaku...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...