Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Další brigáda v Praze - na zahrádce - neděle 20.7


oddie

Recommended Posts

Mně to dokonce i z Masaryčky navazuje (8 minut čekání). Ještě tedy zvážím, zda bych nedorazil vlakem. :myslim Je to hodina cesty za 56 Kč a 56 Kč zpátky (nepočítám dojezd autem na nádraží - 8 km). Ale taky záleží, co Kitty, zda něco na neděli nebude plánovat ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A je tu další možnost brigády na zahrádce v Praze 6 - Suchdole tuto neděli 13.4 - od cca 10-11hod. - pokud nebude pršet.

Obnáší to především kopání krumpáčem, házení hlíny, vykopávání kořenů, pletí a podobné legrácky, takže pro někoho, kdo se nebojí krumpáče a lopaty.

Odměna 80,-Kč/hod.

Pokud někdo máte zájem, napište mi soukr. zprávu nebo mail na o.oddie@seznam.cz

Oddie už to vidím,všichni nebudou mít čas....:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Zatím předběžně - rýsuje se další možnost brigády na zahrádce v Praze 6 - Suchdole, a to 1.5. od cca 10-11hod. - pokud nebude pršet. Aneb přijďte oslavit Svátek práce prací :D

Obnáší to především kopání krumpáčem, házení hlíny, vykopávání kořenů, pletí a podobné legrácky, takže pouze pro někoho, kdo se nebojí krumpáče a lopaty.

Odměna cca 80,-Kč/hod.

Pokud někdo máte zájem, napište mi soukr. zprávu nebo mail na o.oddie@seznam.cz

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Obnáší to především kopání krumpáčem, házení hlíny, vykopávání kořenů, pletí a podobné legrácky, takže pouze pro někoho, kdo se nebojí krumpáče a lopaty.

Odměna cca 80,-Kč/hod.

Organizujem to same nejblizsi vikend akurat par kilometrov dalej na vychod :D

Za stravu a pitie :super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Obávám se, že svátek práce prací oslavím - budu mít směnu jako skoro vždy 1.5.

Každopádně dobrá nabídka. Jen doufám, že nemáš nějakou jílovitou zeminu... :D

Taky občas kopu, a je to fakt náročné... :bojim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 měsíce později...

Pokud si chce někdo vydělat nějakou kačku, nabízím další možnost brigády na zahrádce v Praze 6 - Suchdole, v neděli 20.7 od cca 10hod.

Obnáší to především kopání krumpáčem, házení hlíny, vykopávání kořenů, pletí a podobné legrácky, takže pro někoho, kdo se nebojí krumpáče a lopaty.

Odměna 80,-Kč/hod.

Pokud někdo máte zájem, napište mi soukr. zprávu nebo mail na o.oddie@seznam.cz

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Inu, jak už jsem psal, 80 čistého na ruku nemá na hodinu ani polovina pracujících v ČR, takže asi tak. To, že lidi maj ve skutečnosti peněz až příliš moc, ať fňukaj jak chtěj, je věc jiná, kdyby je skutečně potřebovali, neohrnovali by nad prací nos. Ti, kteří práci skutečně potřebují, skutečně otročí - za pokladnou v hytlermarketu reálně za polovic...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sice je to za kasou v hypersuper opruz, ale raději bych šla za 65 čistýho tam, než za 80 v tomhle vedru dělat těžkou dřinu venku, takže se zas tak moc nedivím, že se do toho nikdo nehrne...a já rozhodně nejsu líná, podporu a ani dávky nedostávám.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...