Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Další brigáda v Praze - na zahrádce - neděle 20.7


oddie

Recommended Posts

Pro někoho aspoň průměrně zručného a pečlivého nabízím brigádu v Praze (záp. část), pátek odpoledne či sobota (stejně bude pršet). O co jde? Obrousit barvu z několika ocelových futer, aby se daly natřít. Je to na pár hodin, ocenění podle toho, jak to komu půjde od ruky a jaký bude výsledek, klidně i 100 za hod.

Pokud někdo máte zájem, napište mi soukr. zprávu nebo mail na o.oddie@seznam.cz

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nikdo si nechce vydělat pár kaček? To je divný, každou chvíli čtu, jak není práce a kdesi cosi, ale když člověk nabídne možnost výdělku, ticho po pěšině. Že by byl problém v tom, že se musí něco skutečně dělat a rukama k tomu?

Pošli futra, já ti to obrousím :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Udělej si výlet do Praheee, koupím ti pivo :)

Futra jsou zazděná, tak se posílají blbě, holt to byla chyba, objednával jsem je pozdě, tak jsem kvůli rychlosti vzal v základu, být to v komaxtitu, nebylo by co řešit, stačilo by je umejt. Holt poučení příště... resp. jasný mi to bylo předem, že to bude opruz, ale tlačí nás čas.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak oddiemu patri dik za pracovni prilezitost (vcera a kratce i dnes), ja to prolozil jeste dvema koncerty kazdy v jinem meste a dnes na zaver sportem takze si me nevsimejte ja si nekam zalezu a potichu umru :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

Tak další příležitost, v bytě už si to dodělám sám, ale potřeboval bych uklidit zahrádku v Praze 6 - Suchdole.

Znamená to především rozbít nějaký starý nábytek na kousky, srovnat do odpadních pytlů a/nebo nanosit do kontejneru, a podobné úklidové práce. Podle toho, jak budu sám stíhat, možná vykopat jeden pařez s kořeny, přeskládat nějaké cihly atd.

Práce na jeden den, na čerstvém vzduchu, možná i na sluníčku :)

Cca 80,-Kč/hod, na víc si to necením, sorry.

Ideálně tuto neděli.

Pokud někdo máte zájem, napište mi soukr. zprávu nebo mail na o.oddie@seznam.cz

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kolik je toho dřeva? Bylo by to na vozík? Beru vše co hoří:D. Nevím co mám v neděli,snad by mohla být i ranní,tak bych se ozval,až to budu vědět přesně. To bude ve čtvrtek. Sice sem chtěl jít na pivo,ale dřevo je dřevo. Stejně na něj nemám s kým jít:D

[upravil dne 25/6/13 10:06 od adraj]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, něco by to dalo, mám tam i dřevo na topení, které úplně nevyužiju, tak část můžu pustit. Úplně plný vozík to asi nebude, ale bude toho dost. Plus se bude uklízet vedlejší chatka, bude tam na to kontejner, tak můžeš dřevěné věci vzít i z něj, zahrádkáři budou jedině radši, o to víc se do něj vejde ostatního odpadu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...