Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Lidská debilita nezná mezí


Brizan

Recommended Posts

Dneska ráno po příjezdu do práce mě v ulici kde pracuji (Praha 4 - Modřany) čekalo pěkné překvapení. Všechna auta co tam stála, cca takových 15-20, měla probodané pneumatiky. Všechny pěkně z boku cca 2cm tlustým nožem, takže neopravitelné a byť novou gumu můžete hodit do hajzlu. Dokonce jsem se dozvěděl že i někde lezli přes plot do zahrady a tam nechali na ráfkách stát pár aut.

Může mi někdo vysvětlit jak moc debilní člověk musí být aby něco takového udělal? :grr Hned nás napadlo, že si nějaký pneuservis dělá klientelu v mrtvým období, ale tímhe zůsobem? :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj takhle by to mělo dopadnout se všema... já sem měl problém taky takovej... když sem chodil s bývalou přítelkyní, tak sem u nich parkovat v boční ulici protože před barákem to nešlo, nikde nebyla zona nic a bylo to dokonce v Kolíně jen na druhý straně a jeden frajer si usmyslel že tam nebydlim a tak mi začal vypouštět pneumatiky, naštěstí byla za rohem pumpa, takže dofouknutí cajk, až jednoho krásného dne jsem tam postavil auto, půjčil si kámošovo auto a stoupli si ob 2 auta a sledovali, byla zrovna reklama v Ordinaci v růžové zahradě, týpek vyběhl a už povoloval ventilek... no příběh má pak ještě dlouhé pokračování... závěr je ten, že odvoz záchrankou kvůli pepřáku v obličeji a příjezd policie byl pro něj né moc příjemný...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To scratch: na autech bych se nemstil, takovýmu kreténovi by to bylo stejně jedno a nebo auto vůbec nemá, ale ten pepřák, je super:D Dal bych mu dvojitou dávku a pak by se hodilo ho ještě poškádlit ho taserem a myslím, že by měl do konce života návaly jen při pomyšlení na ventilek:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

problem je v tom, ze kdyby ten idiot byl jen trosku chytrej, tak diky pepraku a taseru by te dokazal dostat i pred soud. On sice poskodil cizi majetek, ale je to maximalne prestupek, ale ty bys mu poskodil zdravi.... a ver, ze by se na tobe dobre hojil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No podobnu skusenost mam ja. Boli sme u kamarata na oslave a zaparkoval som pred jeho blokom na ulici. Ked sme odchadzali tak vsetky auta na ulici mali odtrhnute lave spatne zrkadlo. Potesi cloveka:grr niekto sa riadne nudil. Ale tie pjeu to je riadna ko..tina......ODTAT RUKY!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

problem je v tom, ze kdyby ten idiot byl jen trosku chytrej, tak diky pepraku a taseru by te dokazal dostat i pred soud. On sice poskodil cizi majetek, ale je to maximalne prestupek, ale ty bys mu poskodil zdravi.... a ver, ze by se na tobe dobre hojil.

Byl tam s kamarádem: tzn. \"viděl sem pána, jak mi poškozuje vůz, vyzval jsem ho aby toho nechal, napadl mě, bránil jsem se. Tady pan svěděk to dosvěčí\". Jestli je použití taseru v kombinaci s tím pepřákem ještě přiměřená obrana je potom na soudu, ale ve chvíli, kdy nevíš, jak moc je nebo není ten člověk agresivní, případně ozbrojený Tě asi soud neodsoudí za použití prostředků k sebeobraně, který nezanechávají následky...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To sú buzeranti. Dúfam, že si mal aspoň už dlhšie jazdené gumy a nie nové.

Mě se to naštěstí netýkalo, přijel jsem tam až ráno a firemní auta byla za plotem takže jsme z toho naštěstí vyvázli bez úhony. Ale co jsem tak zběžně ostatní auta obhlížel tak tam bylo pár na nových gumách.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

problem je v tom, ze kdyby ten idiot byl jen trosku chytrej, tak diky pepraku a taseru by te dokazal dostat i pred soud. On sice poskodil cizi majetek, ale je to maximalne prestupek, ale ty bys mu poskodil zdravi.... a ver, ze by se na tobe dobre hojil.

Byl tam s kamarádem: tzn. \"viděl sem pána, jak mi poškozuje vůz, vyzval jsem ho aby toho nechal, napadl mě, bránil jsem se. Tady pan svěděk to dosvěčí\". Jestli je použití taseru v kombinaci s tím pepřákem ještě přiměřená obrana je potom na soudu, ale ve chvíli, kdy nevíš, jak moc je nebo není ten člověk agresivní, případně ozbrojený Tě asi soud neodsoudí za použití prostředků k sebeobraně, který nezanechávají následky...

Presne ako píšeš, bol si v práve ;)

...........Nutnou obranou rozumieme právom garantovanú možnosť brániť sa proti protiprávnym fyzickým útokom (vrátane útokov na majetok) tým spôsobom, že obranca môže útočníkovi v nutnej obrane spôsobiť ujmu na zdraví, pričom obranca za také konanie nebude trestne zodpovedný.

V rámci nutnej obrany možno proti útočníkovi (hoci neozbrojenému) použiť akékoľvek prostriedky potrebné na prekonanie jeho útoku (napr. aj strelné zbrane). Intenzita obrany a teda primeranosť obrany intenzite útoku nie je závislá od použitého prostriedku, ale od toho, ako ho obranca použije. Proti útočníkovi obranca môže použiť intenzívnejšie prostriedky, než ktoré používa útočník (napr. proti nožu strelnú zbraň)................... atď.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

problem je v tom, ze kdyby ten idiot byl jen trosku chytrej, tak diky pepraku a taseru by te dokazal dostat i pred soud. On sice poskodil cizi majetek, ale je to maximalne prestupek, ale ty bys mu poskodil zdravi.... a ver, ze by se na tobe dobre hojil.

Byl tam s kamarádem: tzn. \"viděl sem pána, jak mi poškozuje vůz, vyzval jsem ho aby toho nechal, napadl mě, bránil jsem se. Tady pan svěděk to dosvěčí\". Jestli je použití taseru v kombinaci s tím pepřákem ještě přiměřená obrana je potom na soudu, ale ve chvíli, kdy nevíš, jak moc je nebo není ten člověk agresivní, případně ozbrojený Tě asi soud neodsoudí za použití prostředků k sebeobraně, který nezanechávají následky...

Presne ako píšeš, bol si v práve ;)

...........Nutnou obranou rozumieme právom garantovanú možnosť brániť sa proti protiprávnym fyzickým útokom (vrátane útokov na majetok) tým spôsobom, že obranca môže útočníkovi v nutnej obrane spôsobiť ujmu na zdraví, pričom obranca za také konanie nebude trestne zodpovedný.

V rámci nutnej obrany možno proti útočníkovi (hoci neozbrojenému) použiť akékoľvek prostriedky potrebné na prekonanie jeho útoku (napr. aj strelné zbrane). Intenzita obrany a teda primeranosť obrany intenzite útoku nie je závislá od použitého prostriedku, ale od toho, ako ho obranca použije. Proti útočníkovi obranca môže použiť intenzívnejšie prostriedky, než ktoré používa útočník (napr. proti nožu strelnú zbraň)................... atď.

JanoRS: placas blbosti

Ano, muze pouzit peprak proti holym rukam, ale ve chvili kdy tam jsou dva s kamosem je sice soud vyslechne ale nebude brat v potaz vypoved kamarada. Kor kdyz jsou dva na jednoho, tak pouzit taser a peprak uz nemusi byt klasifikovano jako nutna obrana. Protoze bud pouziju jedno, nebo druhe. A na tom by te kazdy prumerny advokat dost vykoupal............Me to je jedno, nekolik takovych situaci jsem uz z hlediska sve byvale prace zazil a vim, ze tohle co popsal odee, nemusi byt zdaleka tak jednoduche, kdyz dojde na lamani chleba. Udelat to konkretne me, tak by mel odee asi velky problem.... nic vic, nic min.

Souhlasim s tim, ze dostal pres drzku, jen upozornuju, na to, ze se to muze nekdy i pekne vymstit....

edit:

http://cs.wikipedia.org/wiki/Nutn%C3%A1_obrana

JanoRS: V rámci nutnej obrany možno proti útočníkovi (hoci neozbrojenému) použiť akékoľvek prostriedky potrebné na prekonanie jeho útoku (napr. aj strelné zbrane). - tak tohle je ultrablbost na entou, nemuzes pouzit strelnou zbran na cloveka, u ktereho nevis, jestli vubec nejakou zbran ma.........neco si o tom nacti, nez tohle zacnes vypoustet na internet....

[upravil dne 10/3/2013 10:00 od Scratch]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zkuste do zámku strčit páratko a zlomit :papa, tohle dělá moje teta v Kanadě, když ji někdo parkuje na jejím zaplaceném místě :D

A co to má jako za efekt?On ještě dnes někdo odemyká auto tak,že strká klíč do zámku?Osobně nikoho takového neznám,všude samý centrál na DO,takže párátka v zámku bych si já nevšiml asi nikdy.I když v Kanadě to asi funguje.On je celý ten severoamerický kontinent dost podivný.

[upravil dne 10.3.2013 10:06 AM od lape]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...