Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Nesvítí kontrolka mazání a dobíjení


jiko3

Recommended Posts

Dneska jsem se přesouval několika přískoky tam (Hrabalovo Kersko) a zpět a při startování jsem si to zkoušel ověřit a baterka ani mazání (to snad ani kontrolku nemá, ale hlášku na displayi, když je \"oil low\") ani na klíček ani na motor nesvítí :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kontrolky tam samozřejmě jsou, rozsvítí se při otočení klíčku do 2. polohy a zhasnou po nastartování (pokud je dobíjení a mazání v pořádku), kontrolka dobíjení svítí i v1. poloze.

Je nesmysl, že by tam nebyly...

Jestli se ti vůbec nerozsvítí, zkus vyměnit žárovky, není to složité.

[upravil dne 13/3/13 06:18 od jjer]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já mám 2005 a rozsvítí se jak jsem popisoval.

Diagnostika umí rozsvítit celý panel, tam uvidíš, jestli je žárovka(LEDka) v pořádku.

Asi je škoda, že jsi datum výroby nenapsal hned. Radili by potom ti, kteří to znají z vlastní zkušenosti , nevím, jestli někdo s 206kou ví, jak to funguje :-)

Jinak příručka obě kontrolky uvádí i po faceliftu. A nevím, proč by tam byly, kdyby byla jejich chyba sdružená a nefungovaly samostatně.

Může k tomu něco napsat Straki nebo HonzaZ?

[upravil dne 14/3/13 07:04 od jjer]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mas to overene? Mne na 206-ke aj 307-me po zapnuti kluca nesvieti kontrolka oleja ,ale ked som kontroloval cidla ci su funkcne sa kontrolka oleja rozsvietila,ale netvrdim ze nemozu byt urcite verzie kde to signalizuje len stopka .

[upravil dne 14/3/13 07:09 od pito.za]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...