Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Peugeot 406 2,0 HDi RHY + Druhá RHZ


maNkovic

Recommended Posts

Tak predstavujem vám moju novú lásku ;) Som druhý majitel a toto je môj prvý diesel . Zatial musím povedať ide velmi pekne ticho štartuje na brnk . Takže spokojnosť , samozrejme budem musieť čo to upraviť chcel by som folie a disky na leto ale to má ešte trošku čas . K autu som dostal nové zimne a letné gumy :super Peugeot 406 2,0 HDi ST 66kw 174000 km Servisná knižka , doklady o kúpe (ked bolo auto kupované uplne nové) dáke tie bločky o výmenách :Dpost-11847-14109629823708_thumb.jpg 

Upraveno uživatelem maNkovic
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nechcem davať 100 prispevkou na forum tak sa radšej informujem tu :D

Ráno bolo 8 stupňou auto žhavilo cca 1 sec a normálne naštartovalo . Prešiel som 23 km motor vypol . Za 20 min som štartoval a kontrolka žhavenia len blikla a v pohode naštartovalo .... Viem že napríklad sestra na G4 1,9 tdi tam žhavenie svieti 5 - 10 sec a až potom zhasne . aj ked je moto teplý . Je to takto správne ? :mad:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes som zistil že mi zatekalo do kufra cez zadné svetlo tak som oba svetlá vybral očistil tesnenia ošetil dákym sprejom na gumové tesnenia a založil tak dúfam uš ani kvapka :D a mám k autu aj CD menič Clarion 9636561780 na 6 CD ale bohužial zatieklo aj do neho (ktovie ako dlho tam zatekalo) a všetky pohyblivé časti sú hrdzavé :( takže dnes ma čaká kompletné rozobratie ,vyčistenie a namazanie meniča :( dúfam že ho spojazdním :aut a ak nie tak budem musieť kúpiť druhý .

[upravil dne 13.3.2013 12:52 od maNkovic]

post-11847-14109629912255_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Viete mi neikto povedať či dobre aktivujem klúč na centrál ? skúšam to podla knižky ale dáko nefunguje . Klúč som mal bez baterky asi týžden dnes som do neho dal nový mikrospínač aj svetieko blikne ked stlačím spínač ale auto neodomkne . Dal som kluč do spínačky dal som na 2 polohu ked auto žhaví a stlačíl som tlačítko na odomknutie/zamknutie auta , ale ajtak sa nič nestane :( uš neviem poradte mi niekto prosím ..... ked držím stlačený klúč tak diodka na nom bliká stále dookola ako šialená má to tak byť ? Ďakujem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...