Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Peugeot 406 2,0 HDi RHY + Druhá RHZ


maNkovic

Recommended Posts

Ty třmeny si dělal taky na autě? Já to dycky sundávám, protože pár borců od nás si to dělalo na autě a pak při prždění smrděli jak vyhořená lakovna a pískali jak se sjetýma deskama:-D A to to jeden nedělal ani sprejem, ale barvou v plechovce štětečkem:D

Nicméně Tvůj výsledek vypadá slušně, hoď foto celýho auta, taky sem uvažoval o zelené na brzdy, tak ať to můžu promyslet;) Doteď sem dycky dával žlutou, ale na černý auta, tam to bylo fajne, na stříbrnou váhám...červenou nechci, tak mě napadla jen zelená...

[upravil dne 29/4/13 09:35 od odee]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Strmene som mal zavesené na drôte o pružinu aby som nemusel odpájať hadičku ale platničky boli hrdzavé tak som ich oblepil a strekol aj tie .

Neche sa mi zmenšovať fotky tak len klikni na odkaz ...

http://imageshack.us/f/822/photoapr29170442.jpg/

http://imageshack.us/f/705/photoapr29170428.jpg/

http://imageshack.us/f/15/photoapr29170502.jpg/

http://imageshack.us/f/40/photoapr29170518.jpg/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak pokial by som mal štetec a nie sprej tak ich spravím na aute ale nechcelo sa mi maskovať kotúč takto som len oblepil gumičky piestik a bolo :D

teraz som si všimol zas mi dakto drbol do zadných dverí na parkovisku :roll

[upravil dne 29.4.2013 17:31 od maNkovic]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Třmeny jsem sundával z auta asi jen 2x jinak je natirám na autě, není s tím žádnej problém. Barva smrdí jen cca 1 den.

Je vidět Kóblih, že seš se štětečkem zručnější, než někteří Ti tůneři tam u nás:D Možná, kdybych je dělal štětečkem, taky bych je nesundával, ale já sem je dycky zatím dělal sprejem, tak sem je sundal vyčistil, komplet zrepasoval, nalakoval a vrátil, u toho sem rovnou měnil i brzdovku. Potom, co sem viděl Přemovo bývalou 407, na které sou lakovaný i středy, tak to na 406 udělám asi taky tak, protože to vypadalo perfektně, ipřesto, že to měl v modré:D

Je vidět Kóblih, že seš se štětečkem zručnější, než někteří Ti tůneři tam u nás:D

[upravil dne 7/5/13 13:36 od odee]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pustil som sa do výmeny chladiča trvalo to hodinku aj z vyčistením náradia po práci :D

Začíname

61593927.jpg

Starý chladič von deravý bol dostatočne

19247890.jpg

Aby som nezabudol snímač nizkeho tlaku prehodiť na nový chladič

88633545.jpg

Čidlo na novom chladiči

21802287.jpg

Chladič na svojom mieste bol raz dva :super

14079369.jpg

Dokončovacie práce

12587313.jpg

A HOTOVO :D:super

17446614.jpg

Zajtra alebo v piatok pôjdem dať naplniť chladivo a dúfam že to uš bude v poriadku :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Klimatizácia naplnená žiadny únik ALE :D Ked zapnem klímu tak sa Sahara rozbehne vyzerá to všetko v poriadku ale kompresor nezopne . Hned v servise sme pozreli kábel čo má zopínať kompresor a nieje tam prúd . Z článkov som tak prišiel na možného vinníka a to relátko v BSI jednotke . Môže to byť ono ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Klimatizácia ešte nieje doriešená na 100% ale uš mi zopína všetko ako má . Našiel som únik popod čidlo na chladiči takže ešte to dotiahnuť a dúfam uš bude v aute chladnička :)

Objednal som sa na diagnostiku pre istotu chcel b som aby mi skontrolovali všetko čo sa dá zistiť diagnostikou či všetko pracuje ako má . :).

Ale po mechanickej stránke sa nemôžem sťažovať autíčko nemá problém má bezpečne dopravit denne do práce a to som od neho očakával ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Poslušne hlásim klimatizácia naplnená spoje skontrolované chladí !!!! (mechanik povedal že môžem voziť mäso) :D

Diagnostika v poriadku ale majú lexiu kedže som bol v citroene všetky hodnoty OK :)

A hladám šikovného klubáka ktorý by mi vedel spraviť cez peugeot planet aktiváciu palubného počítača ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

Včera poobede som sa rozhodol že už je načase sa pozrieť na PC od RJ kábel išiel takže som hladal pod baterkou a našiel asi za 10 min potom som kábel potiahol do kabíny popri pôvodnom zväzku piny do koncovky na BSI som zobral zo starého Počítačového ventilátora pasovali perfektne vypínač som na zatiaľ dal vedľa diagnostickej zásuvky než zoženiem orginál páčku na PC za normálnu cenu .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Dnes sme zo 406-kou prekročili hranicu 180 000 km a nasleduje malý servis pravdepodobne v nedelu ked budem mať volno by som chcel meniť olej + filtre (olejový ,palivový ,kabínový) a asi budem musieť vymeniť aj horné uloženie . Naposledy ked som bol v servise tak mi majitel vravel že budem mať zapečené ložiská horného uloženia (má tieš 406 :D ) bude stačiť vymeniť len ložiská horného uloženia ale to mám vymeniť komplet ?

ospravedlnujem sa za kvalitu ale po takých krásnych cestách sa mi tak klepe ruka že ani foťák nevedel zaostrit :aut

jhdk.jpg

[upravil dne 29.7.2013 15:46 od maNkovic]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...
  • O 2 týdny později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...