Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Kontrolka diagnostiky motoru a brzdy


tuner

Recommended Posts

Ahoj ve spolek mám dva dotazy - problemky

1) Jel jsem se svou 306 z tahleho kopce na 4ku nohu jen tak na plynu a z ničeho nic se mi rozsvítila oranžová kontrolka diagnostiky motoru po cca 3minutách opět zhasla na autě není znát jakákoli změna, ale předpokládám že jen tak pro prd... se nerozsvítila už se mi to stalo po druhé a začínam byt nervozní co se z toho vyklube :myslim

2) Dal jsem nové kotouče, destičky i brzdovku, loní nové pakny a prasátka, auto kompletně odvzdušnil, ale i přes to jsou brzdy dost gumové oproti tatově 306 a už nevím čím by to mohlo být :grr

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ad 1)

Co ti poradit, když je to takhle nepravidelně? Sjeď s tím na diag, neříkám, že je to všespásný, ale třeba se něco dovíš.

Ad 2)

Jestli máš ABS, tak se to musí odvzdušňovat v přesně daném pořadí a to se to jěště liší podle výrobce ABS. Každopádně, já když porovnám, jak brzdí to moje a služební Octavie, tak bych řek, že je to taky o dost měkčí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Diagnostiku zkouším kamarád jí má jenže nejsme schopni načíst ŘJ nevím jak je to možný u všech ostatních aut v poho jen to moje prostě stavkuje a diagnostika vždy napíše ŘJ neodpovídá.

ABS nemám tak si myslím že by to mělo být odvzdušněné správně teď mě ještě napadá zkusit to odvzdušnit na zemyn jestli na to nemá nějaký vliv zatěžák, ale to už jsou jen pokusy aš jo 205tka mi nebrzdila a teď ani 306tka mám já to štěstičko:bojim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...