Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Poskakování při rozjezdu


Shad

Recommended Posts

Zdravím

Před cca pul rokem mi měnily spojkovou sadu a od té doby mi při rozjezdu poskakuje auto jako kozlíček.Musím víc přidat plyn abych to vyrovnal.Nevím jestli to bude tou spojkou ale je to dost nepříjemné. Má s tím někdo zkušenost?

Moc dík

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A když Vám to dělá takhle dlouho,nezhoršuje se to nějak? Tohle poskakování přeci musí mít nějaké následky na tu spojku nebo alespoň na uložení motoru.Všiml jsem si totiž že i při vypínání motoru mi celé auto zavibruje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja si taky myslím,že to bude mít spíš něco společnýho s uložení motoru.horní u rozvodu se mi moc nezdá a pod auto se mi přes zimu nechce.a při vypínání se to asi taky klepe víc než je zdrávo.kde přesně je ten spojkovej silenblok?

díky jirka

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

On myslí asi silentblok na převodovce je pod baterií, do měsíce budu měnit jak ten spodní pod motorem, tak ten zmiňovaný na převodovce. Při zhasínání motoru se mi to taky pěkně otřese. U rozvodů jsem chtěl taky vyměnit ale je dost drahej tak na něj zatím kašlu. Pak dám vědět jestli to poskakovat přestalo. A co se týká toho zhoršování tak se to asi trochu zhoršilo, manželka nadává že se s tím nedá rozjet.:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...