Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Rozobratia predných svetlometov - LED pásik


AnRy99

Recommended Posts

Alternativ nevím jak ti to zopakovat, možná máš zkušenost s 406 nebo jinými světlomety kde to šlo, ale tady to můžeš péct klidně jako perníček a nepovolí to ani o milimetřík. Takže prosím nepleť ostatní !

Co se týká vymytí toho světla tak po vyčíštění propláchneš převařenou vodou a žádné skrvrny nejsou. Ideálně můžeš nakonec vypláchnout destilkou. Můžeš se přijet podívat na sousedova světla jak vypadají po vypláchnutí. Jestli najdeš jedinou skvrnku na čelní plechi nebo odrazové vrstvě tak máš u mě tatranku ;)

V pohode, v pohode, nebudu Ti tady vyvracet Tve nazory ;)

A samozrejme se omlouvam vsem za desinformace. Je fakt, ze kdyz je plast pred lepenim zaktivovany plazmou, drzi to fakt dobre.

Kazdopadne preju vsem, kteri rozdelavaji svetlomety hodne stesti:papa

[upravil dne 10/3/13 19:47 od alternativ]

[upravil dne 10/3/13 19:52 od alternativ]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 roky později...

Myslím,že jsi lehce netrefil model :-)Ale postup by měl být podobný, takže hodně štěstí(ve vlákně o 406 byla taky někde řeč o rozlepování světel) To neměli na vrakáči světlo, který by bylo OK? 

PS:taky jsem dělal u výroby světel, takže mě osobně je nějaké domácí lepení celkem proti mysli, ale každého boj :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...