Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

hustej kour od zadniho kola


sweetyboy

Recommended Posts

Prosim potrebuju poradit, pred nedavnem jsem jel jen nakoupit tady kousek, a kdyz jsem vylezl z auta tak jsem citil hroznej smrad od zadniho kola na strane ridice. Dneska jsem sundal kolo, ocistil a promazal jsem trmeny a vse kolem desticek aby se dobre rozpinaly a nebyly kously ke kotouci. Pred chvili jsem jel a asi po 7 km a rychlosti okolo 80km/h se mi zacalo brutalne kourit od toho zadniho kola, ze jsem musel okamzite zastavit a auto odstavit. Rafek byl uplne zhavej,takze jsem to musel nechat vychladnout a pomalu na nekolikrat odjet zpet k domovu. Prosim nevi nekdo v cem by mohl byt problem a jak to mam resit?Moc dekuju

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no uvnitř kotouče jsou pakny ruční brzdy...,stačí když se ulomí pružina nebo shnije zadní štít a visí pakna, kolo hned přibržduje... samozřejmě zkontrolovat přitom i provozní brzdu--jak se vrací pístek, vodítka atd.

[upravil dne 7/3/13 19:31 od ozzy56]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Teď bych se podíval, jak vypadá ten buben pro ručku zevnitř - jestli tam je vydřenej od toho šroubku a měl bys příčinu. Pak ještě zkontroovat jak ti chodí ty pakny.

Edit: Ale zasej by byl šroub sedřený, takže asi ty ručka

[upravil dne 10.3.2013 12:36 od JimBeem]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Moc bych nad tím nešpekuloval (kromě přemýšlení proč jsi ho tam minule zapomněl), vyzkoušej jestli funguje samostav, nasaď buben, seřiď samostav nahrubo a vyzkoušej okakovaně zabrzdit a odbrzdit. Pokud to bude OK tak by to zlobit nemělo. Buben před složením zevnitř přejeď hrubým smirkovým plátnem a odmasti.

... a samozřejmě zkontroluj jeslti není poškozené, roztřepené nebo zarezlé lanko ruční brzdy...

[upravil dne 10/3/13 13:27 od koblih69]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...