Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Vibrace při brždění


caraxx

Recommended Posts

Zdravim všechny cca. tak měsíc sleduju, že při bržení jsou občas cítit vibrace do volantu, navíc se to stupňuje. Koutouče jsou podle mně v pohodě, před tím ani teď nedupou. Při brždění je cítit vůle na pravém kole. Ještě jsem se k tomu nedostal o víkendu se chci na to podivat. Mohli by jste mi poradit na co se mám kouknout. Díky :mrk

[Edited on 7/3/13 16:12 by caraxx]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

je tu jedno vlakno o vibraciach vo volante. U mna to zacalo tiez jedneho pekneho dna, vymenil som komplet kotuce a dosky, na chvilu bol pokoj. Zacalo to znovu a pneu uz neboli moc nove tak sa kupili nove a hned aj s novymi alu, zase bol na chvilu pokoj. A zas to zacalo, na naprave sa nikde nedala najst vola len pri urcitom natoceni volantu - to bolo zase jemne vytlcene axialne tiahlo riadenia na pravej strane, tak som vymenil obe a rovno aj s gulovymi capmi. Toto vydrzalo asi najdlhsie a pocas zimy to zacalo znova, stale sa to stupnuje a ja uz fakt neviem co s tym :D

Uz jedine silentbloky na ramenach a potom pojde zo skaly...Tie vibracie niesu take hrozne, ale sere ma to.

[upravil dne 22/3/13 10:42 od shark734]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...
  • O 9 měsíců později...

Ja mam tento problem uz roky, uz ani neviem najst ani tu hlavnu temu o tomto probleme. Moje vibracie ako tu bolo uz spomenute su od 70 do 50 km/h a su dost brutalne. Teraz mi odislo aj ABS idem to rozobrat a cistit. Myslite ze moze mat ABS vpyv na trasenie pri brzdeni?

[upravil dne 19/1/14 16:39 od Pekos Pavelka]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takze mam vysledok. Konecne v servise zistili co bol problem ze som mal stale skriveny kotuc a preto mi brutalne vybroval volant pri brzdeni.

Problem bol ze pri zatlaceni brzdy sa platnicky nevracali spet a tak skrivyli kazdym razom kotuc aj po jeho vymene (toto bola moja 4 vymena komplet brzd). Tento krat mechanik vymenil aj obidve brzdove oblozenia + valcek vo vnutri, ktory mal volu.

Dufam ze to niekomu pomoze, pri odstraneni tohoto delikatneho problemu.:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...