Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Dalšie lewíča do rodiny :) 106 1.3 Rallye


kuko17

Recommended Posts

Ahojte, asi týždeň dozadu som si na zábavu kúpil 106tku rallye, je to 1.3 72kw prelom 97/98. nabehane 140tis.

Podľa majiteľa boli urobené nasledujúce úpravy:

ostrá vačka

otvorený filter

krátka prevodovka

ladený komplet výfuk od zvodov

znížný podvozok

vzpery karoserie vpredu av vzadu

obmedzovač na 8200ot (radšej som ho ešte neskúšal :D )

Robené to bolo ževraj nejakou firmou v taliansku. Neviem no :D

Výbavu ma fajn, šport sedačky, elektrické okná, elektrické strešné okno len posilovač mi tam troška chýba.

Chcel by som s ním jazdiť slalom pohár, ale dozvedel som sa že asi nespustia novú sezónu tak neviem no, asi bude stáť pred dielňou(na bežné jazdenie mám iné auto)

Moje úpravy:

Mám firmu ktorá robí okenné fólie a polepy tak som si tam hneď šupol okenné fólie a pás na čelné sklo :)

Znížil som si volnobeh lebo bol asi na 1300 ot. a to sa mi zdalo moc

čo na neho poviete?

post-47186-14109629808489_thumb.jpg

[Edited on 7/3/13 09:15 by kuko17]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vypadá moc hezky :) Jen mi tu pár věcí nesedí, jak už tu bylo řečeno, tak je tam na RALLY nějak moc elektriky :D další věc jsou XSi lemy a jedna snad nejdůležitější věc je rok výroby přelom roku 97/98? :o Já myslel, že se S1 vyráběla do roku 1996... No každopádně, ať slouží :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud je tam střešní okno, nemůže se jednat o Rallye...ALE...známe Peugeot a jeho nesmyslné označení výbav jednotlivých modelů...ikdyž pochybuju, že by si někdo v Peugeotu řekl: \"chci na Rallye střešní okno\"...to by asi neprošlo, takže lituji ale bude to verze XSi, což je škoda..Rallye je cennější

XSičko je ale taky dobrá raketa a tahle vypadá obzvlášť pěkná...jen oproti Rallye bude těžší a má o chlup nižší výkon

[Edited on 7/3/13 13:40 by KingSpade]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Toto mal moj sused, som mal byt aj pri predaji, ale bol som mimo ZV :D. Je to XSi-cko s motorom z 1.3 rallye, bolo to dovezene z Talianska s tym ze tam nieco ti taliani posprtali. Na tom aute je menene snad vsetko od rozvodov, spojky, brzd atd. , dufam ze sa on budes dobre starat ;)

A tie sedacky tam su z mojho Rallye-cka :D :D

[Edited on 7/3/13 14:30 by Branjo]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

budem sa starať neboj sa :) Len včera som ho umýval a zistil som že dosť teče cez strešné okno dnu (nie hneď ale pri dalšej jazde). Na volve mám stréšné okno a sú tam odvodnovacie kanáliky, sú aj tu? žeby boli zapchaté? či to tam má udržať od presaku len tá guma pod oknom.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...