Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

,,tahanie" auta do prava pocas jazdy


luky386

Recommended Posts

Cawte... neviem ci ma s tym niekto nejaku skusenost alebo by mi vedel poradit... vcera som nahodil letne pneu. Mam ich na 17\" elektronoch origo peugeot a pri jazde ma niekedy len mierne no niekedy dost prudko zacne tahat do prava. Kolesa su vyvyzene. Skusil som aj vymenit predne do zadu a naopak ale nepomohlo to... Ai kazdeho hned napadne geometria.. ale na zimnych mi to nerobilo.. zimne mam 195x65 15\" a letne su 205x55 16\". Moze to byt v tom ze je to nizsi profil a preto je to citlivejsie na sklon vozovky alebo nieco take?? predtym som mal peugeot 206 a tam 14 kolesa takze s tym nemam skusenosti... za rady vopred vdaka... inac auto 207sw

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přední: Stačí když jedna je sjetá zvenku a druhá zevnitř, anebo jedna sjetá víc, anebo různé huštění.

Přehoď vepředu L a P.

Krom toho taky zkontroluj teplotu kol, i zadních, jestli jedna strana nebrzdí (může být, že zůstala viset ruční brzda na jedné straně).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

niekedy len mierne no niekedy dost prudko zacne tahat do prava.

Pokud se to mění při zátahu motoru anebo brždění, je to silentblok upevnění ramene.

Pokud to zůstává táhnout na stranu \"minulé zatáčky\", je to zatuhlé horní uložení - ale to by dělalo na obě strany symetricky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak ja som z toho uz uplne magor... dnes sa mi stalo dokonca ze ma to zatiahlo aj do lava... vobec neviem co to ma znamenat.. ale proste vidim obrovsky rozdiel medzi zimnymi a teraz... na pravom ramene som menil silenblok. Moze to byt aj v tlmicoch???? Nahustene su rovnako... su vymenene aj tycky stabilizatora... ale... mam pocit ze je chyteny silenblok motora na pravej strane... mohlo by to byt tym????

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mně auto tahá lehce do leva, mám víc sjeté gumy na levě vnější straně. Laboroval jsem, čím to může být a došel jsem na to, že zatáčky doprava víc řežu a speciálně jednu konkrétní jsem si dlouhodobě vychutnával:mad:.

Působí to divně, ale asi je to opravdu ono a bude to kombinace výhledu a psychologie - doleva dopředu není přes tlustý sklopený sloupek do zatáčky tolik vidět a když nevyjde zatáčka doprava, tak to člověk může vždycky vzít protisměrem (samozřejmě, když je tam vidět). No a v kombinaci to dává tohle...:D

Teď si na to snažím dávat pozor a auto jede \"čím dál tím rovněji\" :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...