Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Cvrlikot,která kladka či co by to mohlo být-Vyřešeno


chuck11

Recommended Posts

No jak to popsat,když nastartuju tak my v motorové části z míst řemene pohonu příslušenství nějaká kladka pocvrlikavá a nejenom,že mně to pořádně se*re(jsem nato puntičkář a musím mít auto v absolutním pořádku), ale kdekoliv dojedu tak to cvrliká jak kdybych přijel z nějakou vyběhanou hajtrou :( a přitom má nalítáne něco přes 80 tis.km:(.

Nevím jak mám zjistit,která kladka nebo co to cvrliká:(.Tak se chci zeptat,která z nich nejčastěji odchází z těch 4 co jsem označil do žlutého kruhu a očísloval na obrázku.

Jedná se o motor 2.0HDi 103 kW

Díki moc za pomoc

post-3960-1410962980746_thumb.jpg

[upravil dne 20.4.2013 21:02 od chuck11]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

U mne to byl dvouhmotový setrvačník, neustálé cvrlikání, pořád jsem měl nutkání měnit řemenice a kladky, ale v servise mě usměrňovali a měli pravdu, letos jsem jej vyměnil i se spojkou a opravdu už měl na kahánku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja počujem to cvrlikanie tiež a rád by som to odstránil. keď som raz bol na serviske v peugeote len tak som sa ho zo zaujímavosti opýtal čo to je a mi povedal že to bude zrejme zotrvačník.

Aká by bola cena na moj Peugeot? Vedel by mi niekto povedať? Ďakujem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Teď jsem koukal do autokelly a je jich tam několik a mají i různé délky podle toho čísla jsem je nedokázal identifikovat 5750XN

http://www.autokelly.cz/#|Y33buV4cvEnkJxvjhfNBp03MxRinFE8R8LtQvjoDJoLUi2Fi2oDnemaalGMvlIAhwdoFCIHT+igmiD6OZcW5Bv6jvIPu32Dlrc4wS5mP6bGrrEJkeXuvGIpdqtjTHrdklmq3jMvQ0lybj+Rd5YJtvNfSNkYDlz3vHzm3B1H9Nmwn8u1WDiwPeI6eJI7qUFhN91bjNHSy+8NIroSCrRHD3O24hx0Pabpt0/6/8iqT744zgWQNlfmwZJcRxDC/2grbxp5l5GgvAsyd65MTkmX0DQ==

To Přema - tu napínací kladku nechat stále zajištěnou,nic se nestane když to nakopnu bez řemene jo nerad bych něco posral:ticho

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Teď jsem koukal do autokelly a je jich tam několik a mají i různé délky podle toho čísla jsem je nedokázal identifikovat 5750XN

http://www.autokelly.cz/#|Y33buV4cvEnkJxvjhfNBp03MxRinFE8R8LtQvjoDJoLUi2Fi2oDnemaalGMvlIAhwdoFCIHT+igmiD6OZcW5Bv6jvIPu32Dlrc4wS5mP6bGrrEJkeXuvGIpdqtjTHrdklmq3jMvQ0lybj+Rd5YJtvNfSNkYDlz3vHzm3B1H9Nmwn8u1WDiwPeI6eJI7qUFhN91bjNHSy+8NIroSCrRHD3O24hx0Pabpt0/6/8iqT744zgWQNlfmwZJcRxDC/2grbxp5l5GgvAsyd65MTkmX0DQ==

To Přema - tu napínací kladku nechat stále zajištěnou,nic se nestane když to nakopnu bez řemene jo nerad bych něco posral:ticho

Všetky sú vhodné,záleží akú značku preferuješ,milimeter sem tam kladka zvládne.Origo dlžka je tuším 1217.Ak je remeň hladký ako sklo tipol by som to naň.Samozrejme hovorím o opačnej strane nie tej drážkovej:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zisťoval som si cenu na ten dvojhmot ... - 360€ samostatne,

tpack mi hodil potom ešte cenu celej spojkovej sady - 510€.

Ide o značku Sachs Germany, neviem čo je to zač.

Budem musieť tiež meniť, ale až keď naškrabem :D. A vymením celú spojku nie len dvojhmot., kedže mám muchy aj inde :)

[upravil dne 7/3/13 23:02 od AnRy99]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

chuck11 - ten isty problem :( dakedy ide ze ani nepocujem ze ide a dakedy jak dajaky stary traktor... :/ kolega co ma 406 mi hovoril ze podla tvojho obraska je 3 ka ze jemu to stale odchadzalo ze to stoji zhruba 80€. rozvodi mam nove (sam som menil) a sa kus obavam ze co ked som tam daco doondil. ale 7t km zamnou tak verim ze nie.

ale mam taky pocit ze spanovak na remen (2) neviete ake ma ob.cislo a kde ojednat a aku znacku?

vopred diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...