Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

jake pneu


semik11

Recommended Posts

Už to řeším půl roku a jako nejlepší i podle doporučení Pirelli Cinturato (kolem 2500Kč/ks).

Pirelli Cinturato

Super jsou i Goodyear F1 Asymetric, ale ty nedělají v indexu nosnosti 94, ale jen 91 :( (netuším jestli tam můžou nebo ne, ale v techničáku je 94).

GoodYear Eagle F1 Asymetric

Vypadají super a mají i skvělé hodnocení, včetně opotřebení.

[upravil dne 7/3/13 17:52 od matii]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 týdny později...
Poté až se mrkneš na testy, tak mrkni TADY mají vesměs slevy kolem 50%

A kde tam mají ty slevy? :o

Jinak my jsme teď vybrali na 308 T001 http://www.akcnipneu.cz/detail-osobni-pneu.php?id=11014312

ale v 16\"

Každopádně byly oproti této nabídce o několik stokorun levnější :roll

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Někde bych možná ještě vyhrabal loňský megatest letních pneu této velikosti z Auto Tipu. Jako favorit mně vyšla Fulda Sport Control. Není to úplná špička co se týká jízdních vlastností, ale je pořád dobrá a má super kombinaci výdže, nízké spotřeby a nízké ceny. Celkově skončila jako desátá z padesáti s finálním verdiktem \"doporučujeme\".

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Looool ty slevy Pirelli Cinturato s 50% slevou za 3100Kč ?!!! :bojim:bojim:bojim

Normálně se dá sehnat za 2500Kč ... takové finty jsou snad hodny doby, kdy ještě nebyl internet.

Jinak letošní testy v úvodu zmíněného rozměru jsou zde:

TEST 225/45 R17

Jak trak na to koukám, je to volba vysoký nájezd a střední parametry proti supr parametry a menší km nájezd rozuměj opotřebení.

Já mám jasno ... Pirelli Cinturato.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím pánové.

Přidám vlastni zkušenosti. Osobně si myslím že důležité je aby guma držela auto na silnici takže pro mne je hlavní hodnoceni známka na suchu a na mokru zbytek je téměř zanedbatelný. Jinak jestli máte někdo zájem o dvě pneu téměř nejeté 225/45/17 tak dejte vědět já mám 16 a zvětšovat nebudu. Měli by to být good year,momentálně nejsem doma tak si nejsem jistý.Podrobné info a foto pošlu zájemci.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 měsíce později...

Vybráno, koupeno, přezuto. V cílové rovince Pirelli Cinturato nestačily s dechem a vítězem se stává:

GoodYear Eagle F1 Asymetric 2 (225/45R17XL)

Zatím pociťuji neskutečný komfort oproti sjetým CSC3 a především ticho.

51dc3b68aea27.jpg

[upravil dne 9/7/13 19:17 od matii]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 rok později...
Tak pak dej vědět, jak se ti osvědčily, příští rok mě asi taky čekají nové gumy :papa

[upravil dne 9/7/13 20:28 od Ajap]

Jedna drobnost proč bych GY EagleF1 ASY2 doporučil je velký vystouplý lem. Škoda že ho neměly ty původní CSC3, nemusel můj ráfek vypadat od obrubníku tak jak vypadá. :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...