Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Maturita 2013 -Maturanti


safi1

Recommended Posts

Zdravím všetkých,

Sú tu nejaký MATURANTI tak ako ja či iba sám som tu ?

V utorok 12.3. prvá časť maturitnej skúšky a to písomná časť zo slovenského jazyka ktorá sa delí na TEST a po teste napísanie slohovej práce :(:D

Streda 13.3 sa maturuje z cudzieho jazyka Nemčina/Angličtina

V mojom prípade to je Nemčina :( a tiež sa skladá z testu a slohovej práce :/

Musím povedať že mam stoho trochu strach :/

:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bodaj by som to už mal všetko za sebou...

Tohto sa trošku bojím lebo keď nespravím písomnú časť čo sa píše teraz v utorok tak som v prdeli... Znova si to budem môcť napísať až o rok vieš takže troška na prd :( Ústnej časti sa nebojím lebo tam sa to bude dať obkecať :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem maturoval už před nějakou dobou. Stojím si za tím, že od maturity NENÍ FYZICKY MOŽNÉ vyletět. Pokud se člověk teda úplně nesloží nebo nebude celou dobu jen mlčet. Je to sranda, které se budete později v životě jen smát a vzpomínat, jak snadné to tehdy všechno bylo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo, kámoši kalili hned po maturitě a druhej den dělali obsluhu maturitní komisi :D byla to sranda, když tam lítali v pomačkaných košilích a naprosto bez očí :D oči jak dvě žiletky, ale už byli vysmátí..to já se tam modlil, aby mi klapla deskriptivní geometrie :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já dělal ještě tu starou maturu, letos mě čekají státnice, to je o level výše. Nicméně u mě v maturitním ročníku byla dívčina, patřila k podprůměru a z ekonomiky, že se nebude učit otázku 25 - Evropská unie, že se to stejně nenaučí. Co čert nechtěl, ekonomika první předmět a vytáhla si otázku 25. Rozbrečela se a neřekla ani slovo. Ostatním tak tak proplula, opakovala jen tu ekonomiku. Moje rada: Nespoléhat na pravděpodobnost, že tu jednu z 25 si přeci nemohu vytáhnout.

Vlastně stejně na tom byl kámoš, který angličtinářce říkal, že si vytáhne \"reading books\", když žádnou knížku nikdy nepřečetl. Ta mu říkala: \"Určitě si vytáhnete něco jiného.\" Přání se stalo skutkem, vytáhl si knížky a moc tam toho neřekl = dostatečně ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Moje rada: Nespoléhat na pravděpodobnost, že tu jednu z 25 si přeci nemohu vytáhnout.

Naprostá pravda. :D Já na to doplácím pořád a pořád; zrovna minulý semestr jsem takhle vyletěl od dvou zkoušek a opakoval, protože zákon schválnosti diktuje, že jakmile se naučíte 1-19 z dvaceti, vytáhnete si 20. :bacha

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no v květnu to bude 15 let od madurýdy. Takže ještě stará verze. V něčem jsem měl štěstí. ČJ jsem uměl od 1 do 16 z 22, vytáhl jsem 16, matiku jsem uěl celou a chtěl 25 integrály, dostal jsem je, Angličtina po potkání profesorky o svaťáku, kdy jsem jí po pozdrvu řekl, že mě jistě nebude chtít vidět v září a ona odpověděla:\"nauč se gramatiku\", mě ujistila, že to dám. Bohužel má oblíbená fyzika mi nevyšla, nechtěl jsem poslední otázku 25 (astrofyzika) a dostal jsem jí, krve se ve mě nedořezal.... Naštěstí pro mě, jsem chodil na fyzikální seminář a z fyziky měl jedničky a pár dvojek, tak mě profesorka nechala, prakticky to odříkala sama a já dostal nejhezčí čtyřku v životě

jinak maturante ChouLu, testy nedělalY problém (nejsme na Slovensku), a FIFA s Harry Poslem je taky dobrej :aut:D Ještě jste v povinný literatuře mohli mít Gumídky Včelku Máju

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...