Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

jen do Trenčína????


Recommended Posts

a to jsem si říkal jak je strašná stará cesta na Frýdek-Místek dokud jsem nezažil jet kolem dolu Paskov...pánové takové díry se jen tak nevidí :D ...přes celý pruh..30centimetrů hloubka přes půl metru šířka...člověk by si řekl, objedu to v protisměru, a tam další taková podobná, tak nezbývá než je objet po nezpevněné krajnici a doufat, že tam nebude další :D

[Edited on 7/3/13 09:05 by KingSpade]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Někdy mě stav tech silnic fakt fascinuje, ale jeho vývoj je celkem logický, ne?

Silničáři díru na jaře pěkně zalátujou, celý léto pomaličku zvětrává a v zimě krásně vymrzne a popraská nejen vycpávka, ale i kus okolo a najaře zase kluci nastoupí a \"hele díra, tak to zalátujem\" cyklus se pak opakuje mraky let až někdo řekně: \"hele ta silnice už je fakt rozbitá, zfrézujeme to\" na dva měsíce to zavřou, 5cm odfrézujou, zbývajících 20cm té díry zase zalátujou, přetáhnout novým asfaltem a máme zase nejmíň na dva roky vystaráno:D Lituju borce co to dělají, protože to určitě není žádná lahoda to dělat a když víš, že ta díra je tam zase zachvilku zpátky...já nevím jak Vás, ale mě by to deptalo:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...