Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

plastové podběhy


Sejpky

Recommended Posts

ahoj všichni,

chtěl bych se zeptat, máte někdo zkušenost s neorig. plastovými podběhy? slyšel jsem, že s tím jsou při montáži potíže ve stylu nesedí tvar, otvory atd...mám podběhy prasklý a chtěl bych měnit...original jsou asi 3x dražší než druhovýroba.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jednoznačně neorigo.... ty prachy za to fakt stojí. mám komplet plast, předek.., nadkolí, kryty ze spod pod motor. ano, neseděly přesně. ale pokud máš možnost aku vrtačky a dvou tří vrutů a minimální šikovnost, tak není problém žádný. já jsem ještě pro jistotu koupil v peug. originál úchytky k těm plastům. ale v pods. mi to vše leží v garáži. jinak pro ty běžné úchyty třeba nadkolí bych šel do kelly mají tam šikovný výběr (opět levnější, než v origo peug)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak já po koupi auta pořídil neorigo z autokelly a hrůza. To že neseděly díry, s tím jsem počítak, ale ani tvarově to moc nesedělo a ještě takový \"divný\" plast...

Kdybych sháněl znovu, určitě bych se nejdřív poohlídnul po origu, pokud by nebyl za nějaký šílený peníz, šel bych do něj... ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

určite sú oveľa lepšie originály, neoriginály sú tak neskutočne zhovadené, že odporúčam iba pre tých, ktorým nevadí, že ich budú pol dňa upravovať a prerábať a nakoniec aj tak to nebude ono :( , u mňa je neoriginál podbeh zodpovedný za opakované deformovanie a následne zosúvanie zástierky z blatníka, jednoducho hrôza

na druhú stranu sa nedivím, že sa nikomu nechce investovať do toho originálu pri tej cene a nájsť použitý za slušnú cenu na to treba poriadnu dávku šťastia, hneď by som bral obidva keby som nejaké našiel...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 měsíce později...

neorigo je na hovno nemá přesné díry pro plastové příchytky, při 160km/h mě uletěl a byla to rána jako ..... jsem se lekl ,že mě upadlo kolo,když jsem viděl v zrcátku něco odletět ,a ostatní řidiče zamnou jak brzdí , byl z toho skoro crash. Samozřejmně cena je pro většinu rozhodující a 340kč/ 1800kč je velký rozdíl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...