Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

zadní repro


Guest zelda93

Recommended Posts

zdravim lidi. dneska semse zbavoval starý (asi origo) přípojky na rádio, dal sem tam ISO konektory a chci ještě zavést reproduktory na plato.

Původně sem myslel, že povedu kabelyhned od rádia, protože je to 3-dveř a mam pouze přední repro, ale ejhle, od rádia někam vedou i kabely k zadním reproduktorum. kde mam hledat jejich druhý konec?? že bych se tam napojil. Děkuji

[upravil dne 6/3/13 11:44 od zelda93]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj. Zadní repro u 3DV najdeš v zadním bočním tapecíru. jsou tam mřížky a pod nima je schovaný malý repro. Já je tam teda měl, možná máš jen nachystaný dráty na připojení. Kdyby si nevěděl,tak není problém hodit foto. Já měl repro v platu napojený na zesilovač,ale ten shořel a tak to mám taky na původní zadní.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zadní tam nemam vůbec, nikde sem nic neviděl. dyštak nahoď foto. ani když sem to natáhnul jenom na zadek, tak nic nebylo slyšet. v tom původnim bordelu (originální přípojka.... tak byly i na volno mezi pžípojkou a rádiem... jakmile sem dal iso a všechno zapojil, už někam vedou

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, jak psal neutral, určitě by si měl mít vzadu kabely za bočními tapecy.... jsou tam zaslepené konektory a 4 vodiče - 2 centrál a 2 repro (kabeláž je stejná jako pro 5 dvéřko)

Do zadního tapecu bych dal 10cm repro, když se to vytlumí, hraje to podle mě určitě lépe než v platě, navíc tam je to nepraktické.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak už to mam hotové ani nářadí nebylo potřeba na rozebrání... odcvakal sem jenom boční tapec a natáh dozadu zatim napevno až bude čas tak to předělam. mam hotovo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...