Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Kam s autem na jihu Čech?


bondy

Recommended Posts

Prosím nemáte někdo radu ke komu dát peugota na jihu čech ? Už jsem zoufalá, u nás v servisu už si neví rady, a já nevim na koho se obrátit. Přímo Peugeot je ke mně nejblíž v Č. Budějovicích, ale co jsem slyšela tak to neni ideál když člověk nemůže najít závadu chodit přímo do peugeotu. Auto už mně stálo dost pořád jen měníme nějaký díly abych pak zjistila, že to zas nebylo ono,:fnuk

[upravil dne 6/3/2013 22:52 od Béďa]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak jsem psal v jiných vláknech tak 100% spokojenost mám (a teď už i někteří další čelnové) a autoservsem Zoch Holečkov. Přesto, že je to z ruky tak tam vozí auta i firmy z ČB. Výborný karosář (vlastní lakovna), \"stará škola\" takže vše je poctivě udělané. Kdyby nemělo být tak raději zakázku odmítne. Ceny velmi dobré, delá i sortiment TOTAL za velmi slušné ceny...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sice je to z Chvalšin kousek dál, ale já jsem spokojen s kvalitou prací i s cenama v SOME v J.Hradci. Už jsem si vykoledoval 30% slevu na materiál, (auto starší jak 7let). Zpočátku jsem si nechal vyměňovat díly různě do servisech, ale bylo to na prt, furt jsem něco reklamoval. Poslední roky jezdím do Some a mám pokoj. Cenově to tam vyjde materiál s prací levněji, než někde v servisu jen za materiál. Nevím jaké mají zkušenosti se Some ostatní, ale já dobré. :super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...

Auto zase přestalo táhnout a to tak že úplně,opět hláška abgassystem defekt, tak jsem mastila na diagnostiku. a ta ukázala snímač regulace tlaku turbodmychadla, a snímač tlaku turbodmychadla. Oba snímače už měnili před měsícem. V detailu bylo u obou zkrat na kabelovém svazku.

Auto chvíli táhne a jede jak má pak zas třeba 2 dni ne a pak zas třeba týden pohoda.

Našla jsem kluka co dělá elektriku v peugeotu a po práci melouchy, tak jsem mu auto odvezla, ten mi řekl že abgassystem defekt v první řadě neni FAP jak mi tvrdili u nás :-) a od té doby co je auto u něj tak jedzí jak má :-))) mrcha jedna a tak čeká až se objeví chyba aby prý našel čim to je.

Kdyby jste měl někdo nějaký postřeh k tomuto budu ráda dík.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...

Ahoj, tak problém byl v tom že v prvním servisu mi vyměnili pouze elektro část ventilum a ne ventil celý, proto mi to stále znovu na dia psalo jako závadu tento ventil P2565.

Ventil se vyměnil, pak prý ještě museli vyměnit těsnění na turbu a sponu předkatalizátoru. Nyní mi psal mechanik, že auto už je v pohodě, ale nyní jsou cítit výfukové plyny do kabiny. :-(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ventil už je v poho, do kabiny už cítit splodiny nejsou auto nepíše žádnou chybu ALE

cituji mechanika :ještě tam něco dělá bordel je tam na volnoběh a v nižších otáčkách větší průtok vzduchu než je požadavek tak to nebere úplně od spodaa v kopci to vyhodí chybu ze je tlak turba malej protože dlouho trvá než turbo zabere.

Dělá to jen v kopci když je motor hodně podtočenej kontrolka nesvítí jen vypne turbo.

Co vy na to ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No já teda nevím, ale já bych to reklamoval hned na začátku v tom prvním servise, že se závada projevila opět a buď by to odstranili, nebo vrátit peníze za opravu. Záruku na svou práci snad musejí uznat i v našem Absurdistánu. Pak už bych to dál řešil tak jak bylo výše doporučeno. Přeju Ti ať už to funguje tak jak má a máš od toho pokoj.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...