Jump to content

Pasujú sedačky z 806 do 807?

marko306
 Share

Recommended Posts

Na odkaz jsem nekoukal, ale sedačky z 806 ve druhé řadě mají krajní a prostřední jinou šířku (tuším, že krajní 52 a prostřední 48) a v 807 mají všechny tři stejnou šířku (49) a taky jsou jinak uchycené(nejsou v kolejnicích, ale mají dvě pevné polohy), takže to nepasuje.

Edit:

Tady je vidět jak jsou jinak široké a ve třetí řadě vlevo jsou dokonce užší a širší úchyty aby tam šla dát jak prostřední tak krajní sedačka.

http://www.auto.cz/peugeot-806-1994-2002-z-rodu-eurovanu-1053/foto?foto=19

Ještě k těm sedačkám. Udivuje mě, že 806ka měla možnost vyndat prostřední sedačku a krajní dát blíž k sobě a 807ička to neumožňuje, pokud jeto Pullman v uspořádání 2+2+2 tak ty sedačky ve druhé řadě jsou blíž k sobě, ale zase tam nejdou dát tři.

Edit 2:

Tak ten odkaz už jsem viděl, je to podezřelý. Fakt to vypadá jako sedačky z 806ky :myslim

[upravil dne 5/3/13 21:12 od Bigbadjohn]

[upravil dne 5/3/13 21:25 od Bigbadjohn]

Sedačky jsem zespodu neprohlížel,ale může mít třebas pokud to jde oddělat přemontované spodní kompletní uložení,mezikusy už jsou pak hračka.

Pár překutálených aut s nepoužitelnýma sedákama se určitě najde.

Vypadá že nemá pásy ani na boku a ani vzadu :myslim To bude nějaká dodávka a pro prodej tam prdli sedačky, vždyť vono se nějaký blbec najde, co to koupí.

no fakt že jo, toho jsem si nevšiml, tak to bude hodně velkej blbec jestli se najde :)

Puklice môžu byť aj z iného modelu a pasovať budú, pod nimi je určite 5 šróbov. Už som dakde videl C8 s puklicami ford.

To že nemá pásy som si aj ja až teraz všimol. Ani vzadu, ani v strede.

[upravil dne 6/3/13 10:25 od marko306]

No kdyby to šlo,tak to by bylo v pohodě. Bych nemusel kupovat. Ale realita je jiná a i úchyty naprosto jiné.

806 mám ještě doma. Já to snad zítra zkusím:D:D:D

[upravil dne 6/3/13 18:50 od adraj]

Je to prekrité kobercom aby to poriadne nebolo vidieť ako je to tam prirobené. Na kontrole originality to už musel dakto prepísať na čierno na viacmiestne.

Tá 807 s predkom od Citroenu, je ešte tiež stále v ponuke.

[upravil dne 14/3/13 10:20 od marko306]